HP’den yazıcı alana dijital fotoğraf makinesi hediye

HP’den yazıcı alana dijital fotoğraf makinesi hediye

ImageHP, hepsi-bir-arada yazıcılarda yeni bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, HP Photosmart C5180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı alanlara HP Photosmart E337 Dijital Fotoğraf Makinesi, HP Deskjet F4180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı alanlara ise HP 21 siyah kartuş hediye ediliyor. Böylece HP, mükemmel fotoğraflar ya da eğlenceli videolar çekmek, kusursuz belgeler ve canlı fotoğraflar basmak isteyen tüketicilere çok özel bir fırsat sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak için, en yakın HP yetkili satıcısına uğramak yeterli. 25 Ağustos – 31 Ekim arasında geçerli olan kampanyada, HP Photosmart C5180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı, 226 $ (+ KDV), HP Deskjet F4180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı ise 98 $ (+ KDV) etiket fiyatıyla satışa sunuluyor.

HP Photosmart C5180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı hakkında

HP Photosmart C5180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı, Tarayıcı ve Fotokopi Cihazı'nın yüksek performansı sayesinde, gerçek renklerde baskı almak, tarama yapmak ve fotokopi çekmek mümkün oluyor. HP'nin ölçeklenebilir teknolojisine dayanan bu şık cihaz, en fazla 12 saniyede 10×15 cm'lik fotoğraf baskı kapasitesiyle, dünyanın en hızlı fotoğraf yazıcısı olarak gösteriliyor(1). HP Photosmart C5180, herhangi bir bilgisayar olmadan, bellek kartları, USB flash bellek sürücüsü ve 6,1 cm'lik renkli ekran yardımıyla, lazer kalitesinde dokümanlar ve laboratuvar kalitesinde fotoğraflar basabiliyor.

HP Deskjet F4180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı hakkında

HP Deskjet F4180 Hepsi-Bir-Arada Yazıcı, baskı, tarama ve fotokopide hız ve kolaylık sağlıyor. Cihaz, dakikada 20 sayfa siyah-beyaz, 14 sayfa da renkli baskı alabiliyor ya da fotokopi çekebiliyor. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı F4180, günlük dokümanları, web sayfalarını ve fotoğrafları basmak, fotokopi çekmek ve taramak için ideal bir seçenek sunuyor. Yüksek kapasiteli değiştirilebilir siyah Inkjet kartuş, baskı maliyetini düşürürken, isteğe bağlı olarak alınan 6 mürekkepli renkli kartuş, daha yüksek fotoğraf kalitesi için zengin renk seçenekleri sunuyor.

HP Photosmart E337 Dijital Fotoğraf Makinesi hakkında

Bas-çek kolaylığı sunan HP Photosmart E337 dijital fotoğraf makinesi, 5 megapiksel çözünürlüğüyle yüksek kaliteli fotoğraflar çekiyor. Ürün, endüstri lideri kırmızı göz giderme özelliği, 3,8 cm'lik ekranı, 5x dijital zoom'u ve son derece rahat kullanılan yönlendirme tuşları ile dijital fotoğrafçılığı kolaylaştırıyor.

(1) Hız karşılaştırmaları, bir bilgisayardan çıktı alınırken Taslak ve En Hızlı modlarda, HP'nin Eylül 2006 itibarıyla mevcut olan kıyaslanabilir tüketici fotoğraf baskısı ürünlerinin dahili testleri temel alınarak yapılmıştır.

Yorum yazın