İstanbul Bilişim A.Ş., CeBIT Bilişim Eurasia’da

İstanbul Bilişim A.Ş., CeBIT Bilişim Eurasia’da

ImageCeBIT Bilişim Eurasia içinde 6. salon No: 510'da yer alan Türkiye'nin teknoloji platformu İstanbul Bilişim A.Ş, kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren Sony Vaio Notebook, ünlü markaların projeksiyon teknolojilerini ve Plazma & LCD TV ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Fuar ziyaretçileri dünyaca ünlü Sony, Panasonic, Toshiba, Dell, Nec, BenQ, Samsung, Hitachi ve pek çok ünlü markanın en son ürünlerini, en iyi fiyat güvencesi ile  İstanbul Bilişim'de görme fırsatı bulacak.


 

Başka yerde yok!

Sony Vaio'nun Türkiye Distribitörü olan İstanbul Bilişim A.Ş'nin standında Türkiye'de Sony Vaio'nun başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz pek çok modelini inceleyebilirsiniz. Özellikle dünya ile eş zamanlı olarak ülkemize getirilen  Sony Vaio TZ ve G1 serilerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Hayatını renkli yaşayanlar için Sony Vaio CR 120 E, dört renk seçeneği ile göz dolduruyor. Pembe, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerde tüketicinin beğenisine sunuluyor. Sony Vaio TZ 90S serisinde ise renkler daha sofistike; premium, şampanya gold bordo ve siyah.

Ünlü markaların en yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturan İstanbul Bilişim A.Ş. standında incelemeniz gereken bir diğer Sony ürünü ise Sony Vaio UX serisinin tüm model seçenekleri. Sony Vaio UX serisi (avuç içi bilgisayar) Türkiye'de ve fuarda ilk defa İstanbul Bilişim standında olacak. Sony Vaio UX serisi  her zaman hareket halinde olan ve dizüstü bilgisayarlarının ağırlığından şikayet edenler için oldukça yaratıcı ve pratik bir çözüm sunuyor. Unutmayın Sony Vaio'nun tüm modellerini birarada sadece İstanbul Bilişim standında inceleyebilirsiniz.

Evde sinema keyfi yaşamak isteyenler buraya…

İstanbul Bilişim A.Ş. standı, sinema keyfini evinde yaşamak isteyenlerin muradına erecekleri fırsatlar sunuyor. Fuar süresince Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Sharp gibi önde gelen markalarının LCD ve plazma TV'leri uygun fiyata ve esnek ödeme imkanlarıyla sunuyor. Advantage kartla peşin fiyatına 12 taksit ya da diğer banka kartları ile 36 vade seçenekleri ile evinizde sinema ya da futbol şöleni keyfini kaçırmayın.

Projeksiyonsuz ev, işyeri ve okul kalmayacak…

24 farklı markanın  en son teknolojisinin ürünleri olan projeksiyon cihazları arasından ihtiyaçlarınız ve bütçeniz dahilinde en uygun olanını İstanbul Bilişim A.Ş. standında seçebilirsiniz. Fuar için hazırlanan özel kampanya ile projeksiyonsuz ev, okul ve iş yeri kalmayacak.

Ara, uğra, tıkla konpsetinin lideri…

Fuar'da beğendiğiniz ürün aklınızdan çıkmadıysa İstanbul Bilişim'in  0212 217 30 40  müşteri danışma hattını arayabilirsiniz. Alanlarında uzmanlaşmış; notebook, projeksiyon ve plazma& LCD TV alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış profesyonel personelden, ilgili alanınıza giren ürün hakkında her türlü konuda doyurucu bilgi alabilirsiniz.

Fuar süresince hangi ürünü alacağınıza karar veremezseniz, kendi içinde bir fuar olan İstanbul Bilişim'in merkez showroom'unda bulunan DEMO ODASI'na gelebilirsiniz. DEMO ODASI"nda "Home Theatre" ve "Wireless Lan" (WI-FI) kategorisindeki projeksiyon, LCD, plazma TV ve projeksiyon cihazı çeşitlerini karşılaştırmalı olarak deneyebilirsiniz. DLP, LCD teknolojilerinin farklarının görerek, DVD player, PC, TV uydu receiver gibi birçok kaynak arasından daha kolay seçim yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra perde, aparat, montaj sistemleri ve kablolama konularında da karşılaştırma yapabileceğiniz "DEMO ODASI"nda alanlarında uzman bir ekip size her türlü konuda yardımcı oluyor.

En yeni kampanyaları, fiyat ve taksit avantajlarının anlık takip edildiği www.istanbulbilisim.com.tr 'de en yeni ürünleri takip edebilir, satın alabilir ya da ürünler ile ilgili sorularınızı müşteri danışmanlarına online sorabilirsiniz. Dünyanın en çok izlenen ilk 20.000 sitesinden biri olan www.istanbulbilisim.com.tr, Türkiye'nin de en çok izlenen ilk 250 sitesinden birisidir.

Yorum yazın