Kesintisiz güçte büyük işbirliği

Kesintisiz güçte büyük işbirliği

ImageKesintisiz güç kaynağı sektörünün kurumsal pazarda uzun süredir beklediği gelişme sonunda gerçekleşti. Güç elektroniği alanında lider firma Tunçmatik, Amerikanın en büyük kesintisiz güç kaynağı markası EATON-Powerware'in distribütörlüğünü alarak kurumsal pazarda gücüne güç kattı.

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer, bu işbirliğinin gerçekleşmesinde Tunçmatik'in şirket kültürünün, iş modelinin, pazar payının, kurumsal pazardaki gücünün ve satış sonrası destek hizmetinin öne çıkan etkenler olduğunu belirterek, ‘Uzun süredir ülke çapında büyük ihalelerde Tunçmatik arka arkaya aldığı sonuçlarla etkinliğini arttırdı. Perakende alanında gösterdiği başarıyı kurumsal pazara da taşıdı. Firmamız gerçekleştirdiği bu işbirlikteliği ile kurumsal pazarda hareket gücünü daha da arttırdı, gücümüze güç kattık' şeklinde konuştu.

Eaton Şirketler Grubu ilk çok çeşitli endüstriyel ürün üreticileri arasında olmanın yanısıra, güç kalitesi, dağıtımı ve kontrolu için elektrik sistemleri ve bileşenleri alanında dünya çapında liderliğe sahip. Eaton Şirketler Grubu 2006 yılında 60 bin çalışanı ile 12.4 milyar Amerikan Doları gelir sağladı. Eaton ürünleri dünya çapında 125 ülkede satışa sunulmakta. Eaton

Güç elektroniği lideri Tunçmatik, yaklaşık 40 yıllık sektör deneyimi ve gerçekleştirdiği EATON-Powerware işbirliği ile son dönemlerin en yenilikçi şirketleri arasında yer aldı.

Yorum yazın