Koyuncu Elektronik büyümeye devam ediyor

General Electric ARITECH güvenlik çözümleri ürünleri Koyuncu Elektronik ile artık Türkiye pazarına sunuluyor. Önemli teknolojik ilerlemeler sahne olan güvenlik sektörünün güçlü oyuncularından Generel Electric gerçekleşen işbirliği çerçevesinde ARITECH ürün ailesinin lansmanı, 3 Aralık 2008 tarihinde merkezindeki seminer salonunda gerçekleştirdi.

100 ülkede faliyet gösteren General Electric ARITECH ürün ailesinde bulunan; CCTV, Yangın Algılama, Kartlı Geçiş ve Güvenlik Sistemleri ile bu sistemlerin entegrasyonunu sağlayan Alliance yazılımları platformu Koyuncu Elektronik tarafından piyasaya sunulacak.  

İşbirliği hakkında konuşan Koyuncu Elektronik Secura İş Birimi Müdürü Murat Terzioğlu  Koyuncu Elektronik olarak güvenlik sektöründe öncü olan markaların dağıtıcılığına, GE-ARITECH ürün ailesini ekleyerek artık entegre güvenlik çözümlerinde de iddialı duruma geldiklerini belirtti.

GE Security Bölge Satış Müdürü Mustafa Altuntaş, önümüzdeki dönemde entegrasyona yönelik projelerde artışlar olacağını, GE-ARITECH ürün ailesinin orta ve büyük ölçekli bu tür projelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yetkin bir ürün portföyü olduğunu ve hedeflerinin liderlik olduğunun altını çizdi.

General Electric ve Koyuncu Elektronik işbirliği; güvenlik sektöründe yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ile Türk tüketicisinin hayat standardını daha üst seviyeye çıkarma konusunda önemli bir adım atıyor.

Yorum yazın