Media Markt artık web sitesi de yapıyor

Media Markt artık web sitesi de yapıyor

Elektronik mağazalar zinciri Media Markt, yepyeni bir hizmet paketi ile müşterileri için sağladığı yenilikler konusunda iddiasını sürdürüyor. Teknoloji tutkunları için geliştirilen Power Service hizmet paketinin yeni üyesi MEDIAWEB ile, Türkiye’de web sitesi olmayan şirket kalmayacak! Özellikle KOBI’ler için büyük bir adım olarak değerlendirilen MEDIAWEB, 4 Kasım 2010 tarihi itibariyle Türkiye’deki 16 Media Markt mağazasında yerini alacak.

Media Markt’tan hizmet atağı

Media Markt’ın Türkiye’de ilk kez geliştirdiği MEDIAWEB hizmeti ile artık herkes kendi web sitesini tasarlayabilecek. Power Service hizmet paketinde yer alan MEDIAWEB ile web sitenize sadece 399 TL.’ye, 2 iş günü içerisinde sahip olabileceksiniz.

Media Markt müşterilerinin kendi web sitesini hazırlaması için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmasına da gerek olmayacak. Tüm süreç boyunca, özel eğitimli Media Markt Power Service Çağrı Merkezi çalışanları, 7 gün 24 saat hizmet veriyor olacak.

Sadece bir web sitesi istemeniz yeterli!

“Kendi web sitemi kendim tasarlamak istiyorum, hem de büyük ücretler ödemeden!” diyen Media Markt müşterilerinin tek yapması gereken, MEDIAWEB paketinden çıkan CD’yi bilgisayarına takmak olacak.

Pakette yer alan aşamaları sırasıyla geçerken, 700 tasarım içerisinde kendi zevkinize uygun tasarıma sahip olabilecek ve 15 dakika içerisinde bütün aşamaları bitirmiş olacaksınız. Power Service ekibinin devreye gireceği aşama için ise, randevu almanız yeterli. Randevu günü ve saatinde Power Service ekibi gelip sizden bütün bilgileri alacak. Tam 2 iş günü sonra da web siteniz online olmuş olacak. Üstelik bütün bu hizmetler ücretsiz!

MEDIAWEB hizmeti ihtiyacınız doğrultusunda web sayfanızı hazırlayabilmeniz için 2 farklı pakette sunuluyor. 399 TL satış fiyatı ile sunulan Standart paket; 100 MB’lık web barındırma, 5 adet e-mail adresi, 12 GB web ve e-mail trafiği, 5 ana sayfalık web sayfası oluşturma gibi hizmetleri içerirken, 499 TL’den satışta olan Premium paket ise; daha profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Premium paket, 250 MB’lık web barındırma, 20 adet e-mail adresi, 36 GB web ve e-mail trafiği, 10 ana sayfalık web sayfası oluşturma ve 1 adet de intro oluşturma imkanı sağlıyor.

Her şey Media Markt’tan…

Müşterilerin domain için de ayıca para ödemeyeceği uygulamada, com uzantılı alan adının alınması ve müşteri adına tescil edilmesi, müşterinin seçtiği tasarım ile web sayfasının dizayn edilmesi, ücretsiz banner hazırlanması, e-mail adreslerinin açılması, her ay 1 defaya mahsus, yönetici panelini kullanamayan müşterilere, talepleri doğrultusunda güncellemelerin ücretsiz yapılması, dizaynı yapılan sitelere ait istatistiki bilgilerin tutulması ve müşteri ile paylaşılması gibi tüm çalışmalar da Media Markt tarafından ücretsiz olarak sunulacak.

4 Kasım 2010 tarihi itibarıyla tüm Media Markt mağazalarında yerini alacak, 399 TL satış fiyatı ile Standart MEDIAWEB paketine ve 499 TL’den satışta olacak Premium MEDIAWEB Paketine World Card ile 6 taksit imkanı ile de sahip olunabilecek.

Media Markt mağazalarının adreslerine www.mediamarkt.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

4 yorum

 1. Kerem

  399tl çok fazla.Pek alan olmaz.Alan da bu işlerden de anlamıyordur zaten

 2. Onur

  399 TL’ye bu hizmeti vermek bence müşteriyi kandırmaya giriyor. MM herhalde bizim ceplerimizin parayla dolu olduğunu sanıyor. Bu kadar da paragöz olunmaz ama. Dedikleri gibi ben aptalmıyım ki bu paketi alıyım?

 3. Attila

  Media Markt ilk önce kendisine online alışveriş yapılabilecek bir site kursa daha faydalı bir iş yapmış olurdu.

 4. serkan

  Daha önce web sitesine 700 TL ler veren ve iki yıl sonra sitemi uzatmak istediğimde ortada kimseyi bulamadığım değerlendirilirse, güzel ve uygun fiyatlı bir hizmet. Çünkü 7/24 call center hizmetide veriyorlarmış.

Yorum yazın