Mobee’den ambalaj tasarım yarışması

Mobee’den ambalaj tasarım yarışması

MobeeMobee Nett 7″ S800 tabletin ambalajını yenilemeyi amaçlayan Mobee, bir tasarım yarışması düzenledi. Genç yetenekleri yaratıcılıklarını göstermeye çağıran yarışma, Mobee’nin facebook sayfasında 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Mobee, sürekli geliştirdiği tablet modelleriyle özellikle teknolojiyi yakından takip eden gençlerden yoğun ilgi görüyor. Mobee, ürünleriyle hayatlarını kolaylaştırdığı kullanıcılarına şimdi de yaratıcılıklarını sergilemek için bir fırsat sunuyor. Mobee, üstün teknik özelliklere sahip, yeni neslin gözdesi tabletleri şık bir ambalajda kullanıcılara sunmayı amaçlıyor. Mobee bu doğrultuda “Ambalaj Tasarımı Yarışması” düzenledi. 31 Ekim’e kadar sürecek yarışmada katılımcılardan istenen, Mobee Nett 7” S800 modeli için yaratıcı, fonksiyonel ve şık bir ambalaj tasarlamaları. Özellikle genç tasarımcılara, yeteneğini geliştirme ve yaratıcı fikirlerini geniş bir kitleyle buluşturma imkanı yaratan yarışma, Mobee’nin Facebook sayfası üzerinden yürütülüyor.

Her katılımcının bir tasarımla yer alacağı yarışma 10 Ekim- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışmaya katılacakların, Mobee Nett 7” S800 için tasarladıkları ambalajları, Mobee’nin Facebook sayfasında diğer üyelerin beğenisine sunuluyor.

Üyelerin beğenileri ile belirlenecek ilk 5 çalışma; Mobee Pazarlama Sorumlusu Fikret Öner; yeni bir dizi projesiyle tekrar ekranlara gelmeye hazırlanan, başarılı oyuncu Kadir Doğulu ve genç kuşak moda tasarımcılarından Nihan Peker’den oluşan kurul tarafından 1-3 Kasım tarihleri arasında değerlendirilecek. Bu değerlendirme sonucunda birinci seçilen tasarımın yaratıcısı 4 Kasım 2011 tarihinde açıklanarak ödüllendirilecek.

Ambalaj Tasarımı Yarışması’nda dereceye girecekleri ise üstün teknolojik özelliklere sahip tabletler bekliyor… Yarışmada birinciye Mobee Nett T 1200; ikinciye Mobee Nett 10” GPS ve üçüncüye de Mobee Nett 7” 400 hediye edilecek.

Yarışma hakkında detaylı bilgi almak için; Mobee’nin http://www.facebook.com/mobeebilgisayar  adresindeki sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Katılımcı olmak için ise; kimlik fotokopisini, tasarımı ve Facebook ismini [email protected] adresine göndermek gerekiyor.

Yorum yazın