OPET’lerde TomTom kazanma fırsatı

OPET, akaryakıt veya otogaz alımı yapan müşterilerine yönelik yapmış olduğu kampanyada, bu yıl hediye listesine TomTom kişisel navigasyon ürünlerini de ekledi. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak  kampanya kapsamında; OPET istasyonlarından OPET Kart veya herhangi bir Parolu kart ile akaryakıt veya otogaz alımları karşılığında Arçelik veya Beko Yetkili Satıcılarında satışa sunulan TomTom navigasyon ürünlerinden almaya hak kazanacak.

 

Navigasyon cihazları pazarında Avrupa’da %50, ABD’de %25 paya sahip olan, ürünleri 30 ülkede tüketiciyle buluşan ve 1.7 milyar euro ciro ile global kişisel navigasyon cihazı pazarının tartışmasız lideri olan TomTom Opet işbirliği ile navigasyon dünyasının kapılarını herkese açıyor.

Alışveriş toplamının hediye listesinde bulunan TomTom One ürünü için belirlenmiş olan hedef tutara karşılık gelmesi gereken kampanya kapsamında, TomTom navigasyon cihazı kullanımının getireceği avantajlara sahip olabilir, zamandan tasarruf ederek, yol stresinize son verebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olmak için ise, aralarında birer boşluk bırakarak hediye, kart numarası, isim ve soyad yazarak “0532 444 67 38” e bir seferliğine kısa mesaj göndermek ve alışverişlerde kayıtlı kartı kullanmak gerekli. Kampanyaya katılan Opet Kart veya Paro Kart üyeleri, Paro sliplerinden ürünlere yönelik harcama tutarlarını izleyebiliyorlar. Kazanılan ürünler ise herhangi bir Arçelik/Beko Yetkili Satıcısı’ndan alınabiliyor.

Kampanya sayesinde TomTom sahibi olun avantajlarını hayatınızda hissedin…

Yorum yazın