Palit’in Türkçe sitesi yayına başladı

Palit’in Türkçe sitesi yayına başladı

ImageDünyanın önde gelen ekran kartı ve anakart üreticilerinden Palit Microsystems, yüksek saat hızlarına sahip bellekler ve etkili soğutma çözümleri ile donattığı en güncel grafik kartlarını ve fiyat/performans alanında lider olmayı hedeflediği anakartlarını diğer ülkelerle eş zamanlı olarak Türkiye pazarına sunarak Türk tüketicisini ne kadar önemsediğini gösteriyordu. Palit Microsystems, şimdi de Türkçe içeriğe sahip web sitesini yayına alarak Türk tüketicisine gösterdiği önemi bir kere daha kanıtladı. Diğer üreticilerine oranla daha fazla Türkçe içerik sunan siteye www.palit.biz/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Tamamen Türkçe sürücü indirme sayfası sayesinde Palit ekran kartı ve anakartları ile ilgili güncel sürücülere, kullanım kılavuzlarına ve güncel BIOS dosyalarına ulaşmak artık İngilizce bilgisi gerektirmiyor.
  • Türkçe açıklamalarını merak ettiğiniz ancak bulmakta güçlük çektiğiniz belli başlı terimleri artık Türkçe olarak Palit.biz/tr de bulabilirsiniz.
  • Palit Türkiye sitesindeki tüm ürünlerin öne çıkan anahtar özelliklerinin Türkçe olması kullanıcıların kendine hitap eden ürünü bulmak için fazla zaman harcamamasını sağlayacak.

Yorum yazın