PCnet’in sürprizlerle dolu 150. sayısı bayilerde

PCnet’in sürprizlerle dolu 150. sayısı bayilerde

Türkiye’nin tek yerli bilgisayar ve internet dergisi PCnet, tam 150. aydır kesintisiz olarak okurlarıyla buluşuyor. PCnet’in 150. sayısını kutladığımız Mart 2010 ayı için sürprizlerle dolu, çok özel bir sayı hazırladık!

Öncelikle, PCnet’in bu sayısı önceliklerden 50 sayfa daha kalın. Ayrıca dergimizle birlikte 2 DVD, 1 CD, sert kapaklı koleksiyon kitabı ve 4 poster hediye ediyoruz. Bunlardan ilki çift katmanlı PCnet DVD’si. Bu DVD’de onlarca yazılım, tam sürüm Futbol İddia Tahmin Yazılımı, 30 adet klasik Charlie Chaplin filmi, 3 aylık Trend Micro Internet Security PRO ve HD film fragmanları bulacaksınız.

Özel Photoshop Eğitim DVD’si: Bugünlerde Adobe Photoshop’un 20. yılı kutlanıyor. Biz de bu kutlamaya katılmak ve siz sevgili okuyucularımıza değerli bir hediye vermek için özel bir DVD hazırladık. 150. sayımızın en önemli parçalarından birini oluşturan özel Photoshop DVD’mizde çok kaliteli bir eğitim seti bulacaksınız. eğitim yazılımlarıyla meşhur Eurosoft tarafından hazırlanan bu güzel eğitim siz PCnet okuyucularına hediye. Bu video derslerle herkes Photoshop’ta istediğini yapabilecek!
Adobe Illustrator eğitimi de bonus olarak DVD’mizde. Ayrıca Adobe’nin 5 tasarım yazılımının deneme sürümlerini de DVD’de bulacaksınız.

PC ve Web İçin 333 Püf Noktası: Tüm bilgisayar kullanıcılarını yakından ilgilendiren çok değerli 333 ipucunu bu kitabımızla paylaşıyoruz. 96 sayfalık, sert kapaklı kitabımızdaki püf noktaları size hem bilgisayar hem de web konusunda daha fazla hakimiyet kazandıracak. Bilgisayarınızın yakınında bulundurmakta fayda var.

Pardus CD’si: Ülkemizin açık kaynak gururlarından biri olan Pardus işletim sistemini ayrı bir CD olarak Mart sayımızla hediye ediyoruz. Kurulan CD ile Pardus’u keşfetmek için önemli bir fırsat elde etmiş olacaksınız.

Posterler: İki ayrı poster çalışması ile toplamda 4 posteri bu sayımızda sizlere sunuyoruz. Posterlerden birinde oyun konseptini işledik. Diğer posterimiz ise Pardus CD’siyle birlikte iyi bir ikili oluşturacak cinsten… Bir yüzünde Pardus görseli, diğer yüzünde ise Pardus’u adım adım nasıl kuracağınızı anlatan bir grafik çalışması var.

PCnet DVD’si: Her ay verdiğimiz PCnet DVD’si bu ay da dolu dolu! 3 aylık Trend Micro antivirüs yazılımı, 30 adet Charlie Chaplin filmi, İddaa tahmin yazılımı ve daha pek çok yazılım DVD’mizde hediye. PCnet DVD’sinde oyun demolarını ve HD fragmanlar da yine dikkat çekiyor.

PCnet’in özel 150. sayısı bayilerde. Kaçırmayın!

Yorum yazın