Plustek eDoc N600 İle Belgeleri Kolayca Yönetin, Senkronize edin, Arayın ve Paylaşın

Plustek eDoc N600 İle Belgeleri Kolayca Yönetin, Senkronize edin, Arayın ve Paylaşın

Belge tarama ve video görüntü kayıt çözümleri öncü üreticilerden Plustek Inc., KOBİ ve ev kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bulut depolama sunucusu eDoc N600’ü tanıttı.

eDoc N600, işletme çalışanlarının firma dokümanlarını kolayca bulabilmesi ve paylaşabilmesini sağlayan güvenli bir depolama merkezidir. Tarayıcılar, Çok fonksiyonlu yazıcılar ve fotokopi makinası gibi farklı cihazlardan elde edilen dijital dokümanların otomatik olarak yedeklenmesini sağlayan eDoc N600, yenilikçi senkronize sistemi ile kullanıcılarının iş yükünü hafifletiyor.

Kullanıcılar senkronize işlemi sırasında ağ trafiğinin yavaşlamasını önlemek için verileri istedikleri aralıkta senkronize edebilir ve limit düzenlemesi yapabilir. eDoc N600 özel ağ sunucusuyla belgeleri arama, senkronize etme ve paylaşma artık çok kolay.

eDoc N600’ün getirileri:

  • QR kodu, URL ve e-posta kullanarak dosyaları kolayca paylaşabilme
  • Farklı yöntemlerle anında dosya senkronize etme
  • Mac, Windows, iOS ve Android uyumu
  • Etiket fonksiyonlu, akıllı metin bazlı arama
  • ePub2.0 kullanarak dosyalara yerleşik video ekleyebilme

Ürün Müdürü Winner Lee; “eDoc, sadece üç adımla sonuca ulaştıran, işletme odaklı, en basit belge senkronize etme, arama ve paylaşma yöntemidir.” açıklamasını yaptı.

Satış/Satın Alma Bilgisi:
Plustek eDoc N600, Plustek Türkiye ofisi üzerinden ([email protected]) temin edilebilir. Ürünle ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraf için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz: http://edoc.plustek.com/eDocN600/en/index.html

Yorum yazın