Plustek, NVR Kablosuz Görüntü Kayıt Setini Duyurdu

Plustek, NVR Kablosuz Görüntü Kayıt Setini Duyurdu

Görüntü kayıt cihazları öncü üreticilerden Plustek Security Inc., yeni kablosuz HD NVR (ağ bağlantılı video kaydedici) görüntü kayıt setini duyurdu.

Sadece güç kablosunu bağlayarak bir dakikada kurulumu gerçekleştirilebilen yeni NVR Kablosuz Set, kullanıcı dostu görüntüleme sistemlerinden biri. HD çözünürlüklü ve IP66 sertifikalı kameraları ile hem iç hem de dış mekanda kullanılabiliyor. Kullanıcılar satın alırken sabit disk kapasitesini seçebiliyor. 8 TB’lık modele altı aylık görüntü kaydedilebiliyor.

Yeni Plustek kablosuz HD güvenlik seti, IP66 onaylı kameraları ve 5 GHz WiFi (Kablosuz Ağ) desteği sayesinde kablolu ağ bağlantısı gerektirmiyor. Güç bağlantısı yapıldığı anda kameralar otomatik olarak kablosuz ağda eşleşiyor ve kurulum kısa sürede otomatik olarak tamamlanmış oluyor. Son derece hassas kızılötesi gece görüşü sayesinde sistem karanlıkta bile yüksek performans ve kalitede aralıksız çalışabiliyor.

Ürünle birlikte dinamik alan adı sunucusu (DDNS) kurulumu ve ayarı gerektirmeyen, tanımlama ve kullanıcı paneline bağlantı desteği içeren özel P2P uygulaması geliyor. Plustek kablosuz HD güvenlik seti ürün sayfası: http://plusteksecurity.com/products/nvr/nvr-wireless-kit/introduction.html

Plustek Kablosuz HD Güvenlik setinin diğer özellikleri:

  • 5 GHz WiFi destekli ve IP66 sertifikalı dört adet 720p kamera içeren ağ bağlantılı video kaydedici (NVR)
  • 100 metreye kadar kablosuz aktarım mesafesi
  • Hızlı ve kesintisiz aktarım için 5 GHz band genişliği
  • PC kullanmaya gerek kalmadan çalıştırabilme
  • Uzaktan görüntü izlemeye imkan veren mobil uygulamalar (iTunes & Google Play)

Plustek Security Pazarlama Müdürü Robert Fuchs; “Yeni tasarlanmış olan tam kapsamlı kablosuz NVR ürün grubumuzu sunmaktan heyecan duyuyoruz. Daima değişim içindeki teknoloji ile video görüntüleme standartları da sürekli ilerleme göstermektedir. Kullanıcıların, kısa sürede demode olmayacak yenilikçi çözümlere adapte edilmiş akıllı video görüntüleme sistemlerine ihtiyaçları var.” açıklamasını yaptı.

Satış/Satın Alma Bilgisi:
Plustek Kablosuz HD Güvenlik seti, Plustek Türkiye ([email protected]) ofisi üzerinden temin edilebilir. Ürünle ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraf için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://plusteksecurity.com/products/nvr/nvr-wireless-kit

Tagged with: , , , ,

Yorum yazın