Samsung’un en yeni ürünlerini PCnet’in davetlisi olarak görün!

Samsung’un en yeni ürünlerini PCnet’in davetlisi olarak görün!

22 Mart’ta İstanbul’da düzenlenecek Samsung MENA Forum’a PCnet’in davetlisi olarak katılarak Cenk&Erdem’in Smart TV tanıtımı izlemek ve Samsung’un son teknoloji ürünlerini test etmek ister misiniz? PCnet, 100 kişiyi bu özel etkinliğe davet ediyor!

Samsung MENA Forum, dünyada her yıl sadece 6 ana bölgede ve 6 şehirde sınırlı ve seçilmiş bir kitleye özel olarak yapılan, Samsung’un mevcut teknoloji ve ürünlerine ek olarak, yeni teknolojilerini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıttığı bir etkinlik.

Etkinlik süresince katılımcılar satışta olan ve olmayan bir çok özel ürünü tanıma ve deneyimleme şansına sahip olurken, diğer yandan bölgesel Samsung çalışanları ve basın mensuplarıyla da görüş alış verişinde bulunma imkânına sahip oluyor.

Samsung 2012 Smart TV Mini Launch

22 Mart 2012 tarihinde saat 14:00-17:00 arasında gerçekleştirilecek etkinlik, Power FM’in popüler radyo programcıları Cenk&Erdem ikilisinin kendilerine has tarzlarıyla Smart TV anlatımı ile başlayacak ve ardından sergi alanında devam edecektir. Katılımcılar devam eden süreçte Forum’da tanıtılacak ürün ve teknolojileri test etme şansı bulacaklardır.

Samsung MENA Forum 2012, Sütlüce’de yer alan Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. İstanbul içerisinden çeşitli noktalardan fuar alanına ve program sonunda tekrar şehir merkezine ulaşım sağlanacaktır.

İstanbul’da oturuyorsanız, davetiye sahibi olmak için aşağıdaki formu en kısa sürede doldurmanız yeterli.

Yorum yazın