Samsung’la çekenler kazanıyor

Samsung’la çekenler kazanıyor

En zor açılarda bile yüksek kalitede fotoğraf çekebilmeye olanak tanıyan MV800 dijital fotoğraf makinasının yaratıcısı Samsung Electronics, fotoğrafta sınır tanımayanlar için Facebook üzerinden “Kendi açından çek!” yarışmasını düzenliyor.

29 Kasım 2011’e kadar sürecek “Kendi açından çek!” yarışması, en değişik açılardan fotoğraf çekecek katılımcılara, yılbaşına özel çift kişilik tatil fırsatları ve her açıdan fotoğraf çekebilmeye olanak tanıyan yeni Samsung MV800 fotoğraf makinesi sunuyor.

Yarışmaya facebook.com/SamsungTurkiye sayfasından ya da kendiacindancek.com’dan katılım gerçekleştirilebilir. Samsung MV800 ile kendi açınızdan nasıl fotoğraf çekebileceğinizi de rapçi Ozbi’nin ağzından dinlemek mümkün.

Farklı açılardan çektikleri fotoğraflar ile yaratıcılıklarını konuşturarak dereceye giren katılımcılar için;

Birincilik ödülü: ETS Tur’dan yılbaşında 3 gece 4 gün, çift kişilik Paris tatili  ve  1 adet Samsung MV800 fotoğraf makinası

İkincilik ödülü: ETS Tur’dan yılbaşında, Rixos Premium Hotel’de, çift kişilik, 2 gece, her şey dahil tatil  ve 1 adet Samsung MV800 fotoğraf makinası

Üçüncülük ödülü: 1 adet yeni Samsung Multiview MV800 fotoğraf makinası

Yarışmaya katılmak isteyenler Samsung Multiview MV800 dijital fotoğraf makinesinin 180 derece dönebilen 3.0” dokunmatik ekranı, 16.1 megapiksellik yüksek görüntü kalitesi ve modern tasarımı sayesinde farklı açılardan en iyi fotoğraf karesini yakalayarak yarışmayı kazanma şanslarını artırabilirler.

Yorum yazın