Sevgiline En Güzelini Avea ile İndirimli Al

Sevgiline En Güzelini Avea ile İndirimli Al

Avea, Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştirdiği iş birlikleri ile kullanıcılarına fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sevgililer Günü’nde de sevgilisine sürprizler yapmak isteyen Avea kullanıcılarına Arzum.com.tr, Ciceksepeti.com, Mizu.com, Rossmann ve Tepe Home alışverişlerinde yüzde 40’a varan indirim fırsatı sunuluyor.

Avea_SevgililerGunu

Avea, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı kampanyayla kullanıcılarına mağaza ve internet alışverişlerinde çok özel fırsatlar sunuyor. Avea kullanıcıları Sevgililer Günü kampanyası kapsamında iki kere kazanıyor. Hem sevgilisine göndereceği sürpriz çiçekle onu mutlu ederken hem de Ciceksepeti.com’dan bu hediyesini yüzde 40 indirimle alarak bir kez daha kazanmış oluyor. Ayrıca indirimler sadece çiçeklerde de sınırlı değil. Avealılar, aynı siteden birbirinden lezzetli kek, kurabiye, çiçek, çikolata ve hediye ürünlerinde ise yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabiliyorlar.

Yine kampanya dahilinde Avea kullanıcıları, birbirinden şık kıyafetlerden ayakkabılara kadar birçok ürünün yer aldığı Mizu.com’dan sevgililerine yüzde 20 indirimle alacakları hediyelerle onlara farklı bir sürpriz yapabilecekler. Farklı hediye arayışında olan Avealılar, Arzum.com.tr’de Okka serisi hariç tüm ürünlerde yüzde 30 ve kişisel bakımın adresi Rossmann’da tüm Rossmann markalı ürünlerde ekstra yüzde 25 indirim hakkı kazanarak sevgililerini mutlu etmeye devam edebilecekler. Özgün mobilyalarıyla ve hediyelik eşya ürünleriyle dikkat çeken Tepe Home’da ise seçili aksesuar ürünlerinde yüzde 20 indirim fırsatı Avea kullanıcılarını bekliyor.

Sevgililer Günü’nde yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanmak için abonelerin, marka adını belirtip 5060’a mesaj yollamaları yeterli. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.aveaheryerdekazandirir.com sayfası da ziyaret edilebiliyor.

Yorum yazın