SUN’dan e-girişimcilere destek

SUN’dan e-girişimcilere destek

Dünya çapında 27 ülkede, genç şirketlerin benzersiz imkanlarla sahip olmasını sağlayan “Sun Startup Essentials Program” ile, Türkiye’de de özellikle internet üzerinden iş yapmak isteyen yeni şirketlere benzersiz bir fırsat doğdu.

Teknolojiyi kullanarak yeni ürünler geliştiren genç şirketler bu ürün ve hizmetleri pazara hızlı ve uygun bütçelerle sunmakta büyük zorluklar yaşıyorlar. Söz konusu şirketler sürekli, sınırlı kaynaklarla daha verimli hale gelmek ve uzun süreli başarı yakalamak için çaba harcıyorlar. Artık buna yanıt veren bir çözüm paketi var: Sun Startup Essentials Program.

Sun Microsystems’ın 2006 yılından bu yana dünya çapında 27 ülkede 3000’e yakın şirkete pazara hızlı ürün ve hizmet sunma, bilgiişlem verimliliklerini artırma ve maliyetlerini düşürme olanağı tanıyan “Sun Startup Essentials Program”ına Türkiye de dahil oldu. “Sun Startup Essentials Program” ile Sun, günümüzün zor ekonomik koşullarında rekabet edebilmek için teknolojiden yararlanmak isteyen şirketlere çok avantajlı ürün ve hizmetler sunuyor.

 

Kimler yararlanabilir?

 

“Sun Startup Essentials Program”a katılmak için şirketlerde 6 yaşından genç ve en fazla 150 çalışana sahip olma koşulları aranıyor. Katılım ve yıllık abonelik ücreti bulunmayan programa internet üzerinden www.tr.sun.com adresinden sadece birkaç dakikada başvurulabiliyor. Sun Microsystems başvurulara en geç 5 gün içinde yanıt veriyor.

 

Sun Startup Essentials Programı’nın sundukları

 

* Üyeliğin başladığı andan itibaren toplam yüzde 60’a varan tasarruf imkanı.

* Sun sunuculara 750 dolardan başlayan çok cazip fiyatlarla sahip olma olanağı.

* Sun çözümleri ile daha yüksek performans, daha fazla enerji tasarrufu ve maliyet avantajı.

* Ayda 40 dolardan başlayan fiyatlarla barındırma hizmetlerinden yararlanabilme.

* Solaris işletim sistemi için geliştirilmiş açık kaynak yazılımlar.

* Solaris, Linux, Windows işletim sistemlerinden istediklerini kullanma şansı.

* Ücretsiz açık kaynak Glass Fish uygulama sunucuları ve geliştirme araçları.

* Hiçbir çözüm almasalar da Sun mühendislerinden ücretsiz teknik tavsiyeler.

* İnternet tabanlı eğitimler.

* Bu şirketlere yönelik özel etkinlikler.

Yorum yazın