Tekklik’le firmanızı buluta taşıyın

Tekklik’le firmanızı buluta taşıyın

tekklik_logoTekklik Bulut ve İnternet hizmetleri, küçük ve orta ölçekli işletmeleri, bilgi işlem uygulamalarını ekonomik ve ofis mekanından bağımsız bir şekilde yürütme imkanı sağlayan bulut  bilişim hizmetleriyle buluşturuyor. Microsoft iş ortağı olan kurum,  bulut bilişim hizmetlerinin yanı sıra BT danışmanlığı, kuruma özel yazılım ve web tasarım hizmeti de sunuyor. Kurum bu çizgisiyle, bulut bilişimi, işletmelerin diğer bilgi işlem ve internet ihtiyaçlarıyla entegre ederek, ihtiyaca özel çözümleri önemli maliyet avantajlarıyla sunabiliyor.

Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen bulut teknolojisini odak noktası haline getiren Microsoft Office 365 ürünlerinin en önemli avantajı, donanım ve yazılım yatırımlarını ortadan kaldırarak, işletmelere kullandıkları alan kadar ödeme yapma ve Office lisansları ile kurumsal bilişim yatırımlarında %80’lere varan tasarruf imkanı sağlaması.

Tekklik’in Microsoft ortaklığıyla sunduğu Office 365 bulut paketi, en son sürüm Office masaüstü yazılımını içinde barındıran ve Macintosh dahil 5 ayrı cihaza kurulum hakkı, 25 GB posta kutusu, sınırsız arşiv, 7 GB Skydrive Pro dosya barındırma, düzenleme ve paylaşım, anlık mesajlaşma, sanal toplantılar, sesli görüşme olanaklarını, Android, IOS ve Windows Mobil cihazlarıyla ofis deneyimini ve Office web apps ile browser üzerinden Ofis uygulamalarını kullanma imkanı sunar. İşletmeler Office 365 paketinin Küçük ve Orta ölçekli planlarını kiralayarak, tüm bu hizmetlerden, kullanıcı başına aylık 9 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabiliyor. Sadece e-posta kullanmak isteyen işletmeler için aylık 4 TL’den başlayan fiyatlarla e-posta bulut hizmetleri de alınabiliyor.

Tekklik hizmetleri hakkında bilgi almak, ücretsiz deneme imkanından faydalanmak ve bulut teknolojisini kullanarak bilişim maliyetlerini düşürmek isteyen işletmeler www.tekklik.com adresini ziyaret edebilirler.

Yorum yazın