TomTom’da 2 sene boyunca haritalar bedava

TomTom’un 2 sene boyunca uygulayacağı ücretsiz harita güncelleme kampanyası ile toplamda 8 harita sürümünün sahibi, yolların ise hakimi olacaksınız! 

Dünyanın önde gelen navigasyon çözüm sağlayıcısı TomTom, Map Update ServiceTM olarak adlandırılan ve TomTom kullanıcılarının tüm yeni harita yayınlarını yüklemelerini sağlayan harita güncelleme hizmetinin ardından yepyeni bir kampanya daha başlattı. TomTom, uygulamaya koyduğu ücretsiz harita güncelleme kampanyası ile birlikte kullanıcılarına perakende değeri 80 Euro olan Harita Güncelleme Hizmeti’ni (Map Update Service) 2 sene boyunca ücretsiz kullanma şansı veriyor. Böylelikle TomTom kullanıcıları, aldıkları her yeni TomTom ürünü ile iki yıl içerisinde yayınlanan en güncel harita sürümlerine ücretsiz olarak sahip oluyor.

TomTom cihazı satın alan kullanıcılara 2 yıl süresince 8 harita güncellemesini ücretsiz olarak yükleyebilmelerini sağlayan kampanya kapsamında yayımlanacak harita sürümleri kullanıcının alacağı TomTom modeline göre güncellenecek. Böylelikle kullanıcılar, hem Türkiye hem de Avrupa haritalarına sahip olan cihazlarına her iki haritanın da yeni versiyonlarını yükleyebilecekler.

“TomTom Grubu’nun bir parçası olan dünyanın lider harita sağlayıcısı Tele Atlas pazardaki en kaliteli ve en güvenilir haritaları uluslararası standartlarda üretiyor. Tele Atlas Türkiye haritasındaki hızlı değişimleri ve gelişmeyi göz önünde bulundurarak, TomTom kullanıcılarının pazardaki en iyi cihaz, en iyi yazılım, en güncel haritaları kullanmalarını ve gerçek navigasyon deneyimini yaşamalarını hedefliyoruz” diye konuşan TomTom Türkiye Ülke Müdürü Özgür Yiğiter, “Bu kampanya ile kullanıcılarımız 2 yıl içinde yayımlanan 8 yeni harita sürümünü ücretsiz olarak kullanabilecekler ve her zaman en güncel haritaları ile seyahat edebilecekler” dedi.

Yorum yazın