TP-Link’in Yüksek Hızlı “d’conomy” Çözümleri CeBIT’te…

TP-Link’in Yüksek Hızlı “d’conomy” Çözümleri CeBIT’te…

16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde yapılan CeBIT Fuarı’nın bu yılki sloganı d’conomy (dijital ekonomi). TP-LINK, bu yılki CeBIT Fuarı’nda yüksek hızlı d’conomy çözümlerini tanıtıyor. Ev ve ofislerde olmazsa olmaz hale gelen internet, d’onomy’nin de temelini oluşturuyor. TP-LINK, CeBIT 2015’te hem ev, hem kurumlar için en yeni kablosuz ağ çözümlerini sergiliyor. Fuar’da görülebilecek ürünler arasında dört antenli, çok yüksek kablosuz hıza sahip Archer C2600 yönlendirici, yeni kablosuz menzil genişletici RE450, yeni nesil IP kamera NC250 ve kurumlar için yeni erişim noktası EAP220 dikkat çekiyor.
CeBIT’te görülebilecek TP-LINK’in yeni nesil yönlendiricisi (router) Archer C2600, 802.11ac standardını kullanıyor ve toplamda 2.6Gbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Çok hızlı bağlantı sağlayan ürün, aynı zamanda güçlü antenleri ile kapsama alanını da genişletiyor. AC kategorisinin 2. dalga ürünleri arasında yer alan bu model, WiFi performansını yükseltiyor.

CeBIT_1

TP-LINK standında yer alan bir başka ürün ise RE450 model menzil genişletici. AC standardına sahip olan bu ürün ile ev ya da ofiste WiFi menzilini yüksek hızdan ödün vermeden genişletmek mümkün. 5GHz bandında 1300, 2.4GHz bandında ise 450Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen bu ürün ile kapsama alanı sorunu en hızlı şekilde ortadan kaldırılıyor.

Ev ya da ofislerde güvenlik günümüzün önemli sorunlarından biri. Bu nedenle yoğun kullanılan IP kameralar artık bulut tabanı hale geliyor. TP-LINK’in standında yer alan ürünlerden biri de NC250 bulut tabanlı IP kamera. Bulut sayesinde her yerden, mobil cihazlar ile takip edilebilen bu kamera gece görüş özelliğine de sahip.

Kurumsal çözümlerde de iddialı olan TP-LINK’in CeBIT’te dikkat çeken kurumsal çözümü, bir iç mekan erişim noktası (access point) olan EAP220. Şık tasarımı, kolay kurulabilmesi ve çok sayıda cihazın tek bir noktadan merkezi yazılımla yönetilebilmesi gibi özelliklerle dikkat çeken EAP220, piyasadaki en uygun maliyetli Pro Wireless Merkezi Yönetimli erişim noktası.

TP-LINK, CeBIT’te Hall 14/15, H62 nolu standda yer alıyor.

Tagged with:

Yorum yazın