Vatan Bilgisayar’da öğrenci indirimi

Vatan Bilgisayar’da öğrenci indirimi

Vatan Bilgisayar, okula dönme hazırlığında olan çocuklara ve gençlere özel indirim sunuyor.Yeni eğitim-öğretim sezonuna sayılı günler kala Vatan Bilgisayar, başlattığı 14 -16 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak tüm masaüstü bilgisayarda ve yazıcılarda yüzde 25 indirim kampanyası ile teknolojinin adresi oluyor. İlkokuldan üniversiteye tüm öğrencileri sevindirecek kampanya Word’e özel 5 taksitte veya nakitte geçerli olacak.

Türkiye’deki 43 mağazası ile yerli ve yabancı binlerce markayı kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi Vatan Bilgisayar, okula dönme hazırlığında olan çocuklara ve gençlere masaüstü bilgisayarlarda ve yazıcılarda geçerli olacak özel indirim fırsatı sunuyor. Vatan Bilgisayar, ilkokuldan üniversiteye tüm öğrencilere ve ailelerine güvenli alışveriş ortamında, en geniş ürün çeşidini, en uygun fiyatlarla sunuyor. Uzman teknoloji ekibiyle Vatan Bilgisayar’da, 14 -16 Eylül tarihleri arasında yüzde 25 özel indirim kampanyası Word’e özel 5 taksitte veya nakitte geçerli olacak.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan, teknoloji severleri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren Vatan Bilgisayar’ın Türkiye’nin 22 ayrı şehrinde yer alan, Vatan Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarının adreslerine www.vatanbilgisayar.com internet sitesinden ve 0212 444 56 56 no’lu çağrı merkezinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Deniz KOCATÜRK

    Bu etkileyici bir fırsat. Bir gidip bakmam gerekiyor sanırım. Teşekkürler…

Yorum yazın