Smartsoft ile yaratıcı fikirler gerçek oluyor

Smartsoft ile yaratıcı fikirler gerçek oluyor

2003 yılında eğitim yazılımları üretmek amacı ile kurulan, merkezi Bilkent Cyberpark (teknopark) olan Smartsoft gençlerin yaratıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürüyor.

Bugüne kadar herhangi bir kurum, kuruluş ya da devlet desteği almadan bütün projelerini tasarlayan, hayata geçiren ve kendisi finanse ederek pazara sunan Smartsoft yaratıcı fikirlere kapılarını açıyor.

Bünyesinde özel bir proje yatırım bölümü açmayı hedefleyen Smartsoft Genel Müdürü Olcay Fidan proje kapsamında inovatif fikirleri olan girişimcilere mekân, mali destek, hukuki destek, tanıtım imkanı, personel desteği, makine ve teçhizat desteği gibi projenin hataya geçirilmesi evresinde gerekli her türlü imkanı sağlamayı hedefliyor.

Fidan’ın master tezi olarak proje haline getirilen ve inovatif fikirler ışığında hayata geçirilen WordTest.com Smartsoft’un hem ilk hem de en bilinen projesi…  ODTÜ’nün İngilizce hazırlık eğitimi alan öğrencileri üzerinde denenen yöntemi ile dünyanın ‘bilimsel onaylı’ kelime öğrenme hizmeti sunan ilk ve tek sitesi unvanını alan WordTest.com’un bugün 800 bini aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. WordTest.com’da sunulan kişiye özel öğrenme yöntemi 15 saatte 800 İngilizce sözcüğü öğrenme garantisi veriyor.

Smartsoft’tan bilişimle eğitimi buluşturan projeler

Eğitim alanında içeriğini ve yazılımını Smartsoft’un ürettiği diğer projeler arasında yine Türkiye’nin en kapsamlı -20 bin adet soru ve gramer kitabıyla- online İngilizce soru bankası olan IngilizceSoru.com, eğitim ürün ve hizmetlerine ayrıcalıklarla ve indirimlerle ulaşılabilen Türkiye’nin ilk online eğitim alanında pazarlama platformu MarkaEgitim.com yer alıyor.

Detaylı bilgi için; www.smartsoft.com.tr

Yorum yazın