Sony’den geliştirilmiş yeni projektör kamera

Sony’den geliştirilmiş yeni projektör kamera

Sony_HDR-PJ790Sony, Full HD videolar ve fotoğraflar sunan Handycam HDR-PJ790 video kamerasının çıkışını duyurdu. Yeni video kamerada, daha yüksek parlaklığa sahip dahili projeksiyon bulunuyor.

Sony Handycam HDR-PJ790 video kameranın dahili projeksiyon kapasitesi, 35 lümenlik yüksek kontrastlı projektör ile artırılıyor. Video kameranın dışa doğru açılabilen LCD paneline yerleştirilen kompakt LED tabanlı projektör, daha da net ve keskin resim kalitesi elde etmek için artırılan çözünürlüğü ile video ve fotoğrafları, her türlü düz yüzey üzerine yansıtabiliyor.

Sony_Handycam PJ790 -2Yeni harici HDMI girişi sayesinde, kullanıcıların film, slayt gösterisi, internet sayfası, oyun gibi içerikleri uyumlu akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarından bağlanarak  istediği anda herhangi bir düz yüzeye yansıtabilmesine imkan veriyor. Modelde aynı zamanda zengin sesler elde etmek için yüksek hassasiyete sahip bir mikrofon ile gelişmiş bir ses işlemcisi de bulunuyor.

24,1MP çözünürlüğe sahip video kamera, bunların yanı sıra Balanced Optical SteadyShot görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde hareket halinde yapılan çekimlerde de manuel kontrol sunarken, titremeyi de minimuma indiriyor. Exmor R CMOS Sensörü, kullanıcıların hareketin ayrıntılarını kaçırmaksızın eş zamanlı olarak fotoğraf ve video çekmesine imkan veriyor.

Yorum yazın