Sony’den yeni VAIO Fit dizüstü bilgisayarlar

Sony’den yeni VAIO Fit dizüstü bilgisayarlar

Sony dizüstü bilgisayarlarından daha fazla verimlik, hız ile kaliteli ses ve görüntü bekleyenlerin ihtiyaçlarına en mükemmel şekilde uyum sağlama iddiası ile yola çıkan VAIO Fit ve VAIO Fit E modellerini satışa sunuyor.

13Summer_VAIO_FitSony, mevcut dizüstü bilgisayarların sunabildiğinin çok daha fazlasını talep edenler için yaratılan yeni VAIO Fit ve VAIO Fit E modelleri ile dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar yelpazesini genişletiyor. Her iki model de 14 ve 15 inç’lik ekran ve farklı renk seçenekleri ile temin edilebilecek.

VAIO Fit’te, VAIO’nun son derece net video ve resim kalitesi sağlayan renk geliştirme teknolojisi ile desteklenen bir LCD ekran bulunuyor. Bu teknoloji ile renk gamı optimize edilerek ekranın potansiyeli maksimuma çıkarılırken, daha canlı ve net bir izleme deneyimi sağlanıyor.

VAIO Fit dizüstü bilgisayarın bir diğer yeni özelliği ise hibrit sabit sürücüsü. Bu sürücü, bilgisayara standart sabit sürücülere kıyasla (yaklaşık) üç kat daha süratli erişim ve yüksek hız kazandırıyor. VAIO Fit dizüstü bilgisayar, 750GB’lik depolama kapasitesi ve entegre flaş ön belleği ile ek performans isteyenlerin beklediği kusursuz hacim ve yüksek hız karışımını sunuyor. VAIO Fit E ise billur gibi tiz sesler ve derinden titreyen bas isteyenler için ideal bir bilgisayar.

Yorum yazın