Sony’nin süper üçlüsü ABD’ye çıkartma yaptı

Sony’nin süper üçlüsü ABD’ye çıkartma yaptı

Sony’nin birbirini tamamlayan üçlüsü SmartWatch 2, Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 Birleşik Devletler’de piyasaya sürüldü. Oldukça iddialı olan cihazlar adeta Amerika’yı fethetmeye hazırlanıyor.

sony1-635x356

Sony’nin SmartWatch 2 akıllı saati, Xperia Z Ultra phableti ve Xperia Z1 akıllı telefonu Birleşik Devletler piyasasında yerini aldı.

İlk kez haziran ayında Şanghay’ın Mobile Asia Expo’sunda tanıtılan SmartWatch 2 Sony akıllı telefon, tablet ya da phabletinize eşlik etmesi için tasarlandı. Sony’ye göre, toz geçirmez ve suya dayanıklı olan cihaz 1.6 inç 220 x 176 piksel ekran ve 3-4 günlük batarya ömrüne sahip.

SmartWatch 2, Android 4.0 ve üzeri akıllı telefonlarla kolay eşleşme sağlayan NFC (yakın alan iletişimi) özelliğini desteklediği gibi Gmail, Facebook ve Twitter ile de uyumlu. Saatin perakende satış fiyatı 199.95 dolar.

Sony’nin Xperia Z Ultrasını ise yazdan beri tanıyoruz. Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ve 8 megapiksel kameraya sahip olan phablet 649.99 (HSPA+ çeşidi) ya da 679.99 (LTE çeşidi) dolar değerinde.

Bu gruptaki en yeni cihaz, Sony’nin 20.7 megapiksellik amiral gemisi akıllı telefonu Xperia Z1 (669.99 dolar).

Bu cihazların her biri şimdi Sony’nin online mağazasında, diğer seçilmiş mağazalarda ve Sony’nin perakende mağazalarında mevcut.

Yorum yazın