Android Geliştirici Günleri 2015’e az kaldı

Android Geliştirici Günleri 2015’e az kaldı

android_devdays

Ankara’da düzenlenecek Android Geliştirici Günleri etkinliğine az bir zaman kaldı. Etkinlikte alanında uzman konuşmacıların sunumları yanında Android’e giriş, iOS’e Giriş, Cardboard, Unity, Android Wear, Polymer ve BLE gibi konularda çalıştaylar ve 24 saatlik hackathon da düzenlenecek. Etkinlik programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Android Geliştirici Günleri 11-12 Mayıs 2015 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde herkese açık ve ücretsiz olacaktır. AGG 2015 kayıtları devam etmekte olup buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz.

Aklınızdaki proje fikrini 24 saat içerisinde HackingFest Ankara’da geliştirebilir, sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Etkinlikte sunumlar ve çalıştayların yanında eğlenceli aktiviteler sizleri bekliyor! Elektronik yapbozlar, sanal gerçeklik oyunları, masa oyunları, interaktif ve eğlenceli DIY projelerini deneyerek keşfetme şansı, en yeni mini bilgisayar kartlarını ve Android uyumlu “maker” ürünlerini inceleme imkânı ve 3D yazıcılar AGG’de!

AGG 2015 Android Uygulaması hazır. Etkinlik programını takip etmek ve sürpriz hediyeleri kazanmak için Google Play’den indirebilirsiniz.

Yorum yazın