Asus en yenilerini açıkladı

Asus Yönetim Kurulu Başkanı Jonney Shih, Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nın (Consumer Electronics Show-CES) açılış konuşmasında şirketin en son yeniliklerini açıkladı ve geleceğe ilişkin bilişim konseptlerini tanıttı.  
Asus markalı notebookların ve netbooklarda endüstri standardı belirleyen devrim niteliğindeki Eee PC serisinin hızlı yükselişinden bahsetti ve Eee Ailesindeki son yeniliklerden birkaçını da tanıttı. Shih,2009 yılı sonuna kadar 7 milyon Eee PC dünya pazarına sevk edeceklerini açıkladı. 

Eee PC T91
Eee PC T91 ve T101H, tüketicilerin hizmetine sunulan yeni Eee PC modelleri. Bu dokunmatik tabletler, hareket halindeki tüketicilerin görevlerini tamamlamaları için etkili, şık ve taşınabilir.

Eee Klavye
Ultra genişbantlı HDMI ile çalışan ilk multimedya merkezi olan Eee Klavye, tam işlevli bir PC olmanın yanı sıra, görüntüleme platformu olarak herhangi bir monitör veya TV’den yararlanılması amacıyla tüm multimedya cihazlara kablosuz şekilde bağlanan bir hub işlevi de görüyor.  

Eee Top
“İletişim kurmak için dokun” konseptine dayanan Eee Top’un benzersiz arabirimi, kullanıcılara, Eee DNA üzerine kurulu yepyeni bir bilişim deneyimi yaşatıyor. Her tip kullanıcı için gezinmesi kolay olmasının yanında, ortak öğrenim için de değerli bir araç.

Yorum yazın