Turkcell’den bireysel bulut servisi: Akıllı Depo

Turkcell’den bireysel bulut servisi: Akıllı Depo

Turkcell, yeni bulut servisi Akıllı Depo’yu müşterilerinin kullanımına sundu. Akıllı Depo servisi ile Turkcell müşterilerine fotoğraf, video, müzik ve dosyalarını güvenle saklamasını sağlarken, tüm cihazlardan istedikleri zaman erişim, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım kolaylığı da sunuyor.

akilli-depo2-300x224
Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletine indiren kullanıcıların çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya otomatik olarak aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, başka bir şey yapmaya gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor. Sadece fotoğraflar değil akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G veya Wi-fi bağlantısı olduğunda da otomatik olarak Akıllı Depo’ya aktarılıyor. Akıllı Depo, büyük boyutlu dosyalar da dahil olmak üzere e-posta ve sosyal ağlar üzerinden kolayca paylaşma imkanı da sunuyor.

iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebiliyor. Uygulama üzerinden Akıllı Depo’ya ilk girişte 1 GB depolama alanı ücretsiz olarak tanımlanıyor.

Yorum yazın