Ululslararası Biyometri Konferansı İstanbul’da

Ululslararası Biyometri Konferansı İstanbul’da

Parmak damar izi, avuç damar izi, yüz tanıma, iris ve retina tarama gibi tüm dünyada kullanılmaya başlanan biyometrik çözümlerin en yeni örnekleri ve başarılı uygulamaları 29-30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı 2013’te masaya yatırılacak. 

biyometri_konferansiTüm dünyada kamu kurumları ve şirketler; hizmetlerin verimli, doğru ve hızlı bir şekilde sağlanabilmesinin yollarını arıyor. Geleneksel kimlik doğrulama sistemleri modern ihtiyaçlara artık yanıt vermiyor.  Proline Bilişim, Türkiye’nin biyometri odaklı ilk konferansı olma özelliğini taşıyan Uluslararası İstanbul Biyometri Konferansı’nda; küresel uzmanları, şirket yöneticilerini, akademisyenleri ve üst düzey devlet görevlilerini, geleceğin şehirlerinin en önemli unsurları arasında görülen biyometrik kimlik doğrulama sistemlerini konuşmak üzere bir araya getiriyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek etkinlikte biyometri teknolojisi alanındaki son gelişmeler, sektörün önde gelen temsilcileri tarafından ayrıntılarıyla masaya yatırılacak. Etkinlik kapsamında ayrıca güncel biyometri çözümlerinin tanıtılacağı bir fuar da bulunuyor. Etkinlikteki ana başlıklar arasında; biyometride kilit teknolojiler, biyometri teknolojilerinin avantajları, parmak izi, parmak/avuç damar izi, iris, yüz ve ses tanıma teknolojileri, biyometride yeni standartlar ve hükümet politikaları bulunuyor. Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi için www.biometricsistanbul.com/tr/ adresi ziyaret edilebilir.
 

Tagged with:

Yorum yazın