Ünlü isimler “Internetle Hayat Kolay” diyecek

Ünlü isimler “Internetle Hayat Kolay” diyecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın 2012 yılında İzmir’de açılışını yaptığı, TTNET’in “Internetle Hayat Kolay” projesi bu yıl ünlü isimlerin katılımıyla devam ediyor. İzmirli ünlü isimler Gupse Özay, Berna Laçin ve ünlü rock grubu Model, geçtiğimiz yıl 2000’i aşkın kişiyi internetle tanıştıran proje kapsamında verilen eğitimlere katılarak internetle ilgili deneyimlerini paylaşacak.

hayat kolayTTNET, internet okuryazarlığını artırma hedefiyle başlattığı ve geçtiğimiz yıl 2000’i aşkın kişiyi internetle tanıştıran “İnternetle Hayat Kolay” projesine 2013’te ünlü isimleri de dâhil ediyor.

TTNET’in Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde İzmir’de sürdürdüğü “İnternetle Hayat Kolay” projesi, bu yıl İzmirli ünlü isimlerin de katılımıyla daha zengin bir içerikle devam ediyor. Eğitimlere Mayıs ayı boyunca katılacak ünlüler arasında Yalan Dünya dizisinin yıldızı Gupse Özay, oyuncu ve sunucu Berna Laçin ve İzmirli bir grup gencin kurduğu ve son yılların en beğenilen müzik gruplarından Model bulunuyor.

 

1 yorum

  1. Ahmet

    Güzell

Yorum yazın