Ünlü strateji oyunu Command & Conquer Türkiye’de

Ünlü strateji oyunu Command & Conquer Türkiye’de

Joygame, EA Games işbirliği ile strateji oyunu Command & Conquer’i Türkiye’ye sunuyor. Oyunlar tamamen Türkçe dil ve lokalizasyonla sunulacak.

Command & ConquerOnline oyun markası Joygame, EA Games ile yaptığı işbirliği doğrultusunda ünlü strateji oyunu Command & Conquer’i Türk oyuncularıyla buluşturuyor. Command & Conquer ile birlikte strateji oyunlarını sevenler, dev orduları yönetip dünyayı fetheden generaller olmaya hazırlanıyor. Resim ve yazılardan oluşan eski web tabanlı MMO oyunlarını bir tarafa bırakan oyuncular, Command & Conquer ile birlikte yeni nesil HTML 5 teknolojisi, gelişmiş grafik animasyonları ve ses efektleri ile zevkli, akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşıyor.

Oyun içerisinde Tiberium dünyasında nasıl bir komutan olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Yeni saldırı ve savunma taktikleriyle kaynaklar ve dünya hakimiyeti için savaşabilir, diğer oyuncularla birlikte ittifaklar kurarak Tiberium için verilen büyük savaşa destek olabilirsiniz. Hiçbir kurulum dosyası indirmeden ve yüklemeden oynayabileceğiniz Command & Conquer’i tamamen Türkçe olarak deneyimleyebilirsiniz. 

Yorum yazın