Vertu Ti’ye renk geldi: Ti Colours

Vertu Ti’ye renk geldi: Ti Colours

Vertu, Vertu Ti’nin sınırlı sayıda üretilen koleksiyonu VERTU Ti Colours’ı piyasaya sundu. Vertu Ti, dayanıklılıkta artış, zarafet ve hafiflik sağlama iddiasında olan mat gri bir titanyum kasa temel alınarak oluşturulmuş.

vertu_ti Vertu Ti, 3.7 inç ile en geniş safir kristal ekranlı telefonunu piyasaya sunuyor. Telefonun ekranı oldukça iddialı: Vertu’nun belirttiğine göre ekran tam anlamıyla çizilmez ve darbe dayanıklılığı açısından diğer akıllı telefon ekranlarından dört kat daha güçlü.

Android 4.0, Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çalışan Vertu Ti Colours, 1.7 GhZ işlemciye sahip. Diğer özellikler arasında otomatik odaklı ve ikiz LED flaşlı 8MP arka kamera, 1.3MP öne bakan Skype uyumlu kamera, 64GB dahili bellek ve güvenli yakın alan iletişim teknolojisi bulunuyor.

Vertu’nun el işçiliği ve mühendisliğe olan bağlılığının başka bir örneği de Vertu Ti Colours’ın işitsel kapasitesi. 11 x 15 mm. dikdörtgen sürücüleri, frekans tepki ve seviyesini maksimuma çıkarmak için akustik olarak iskelete entegre edilmiş.

Vertu Ti Colours’ın bir diğer önemli özelliği de, 7 gün 24 saat profesyonellerden oluşan global bir ekip aracılığıyla hizmetler dünyasına anında erişim sağlayan “Vertu Tuşu”. Bu hizmetlere telefonu, verileri ve gerektiğinde kullanıcıyı koruyan Vertu Certainty,  müşterinin ilgisini çekecek kişiye özel bilgi, yazılar ve avantajlar  sağlayan Vertu Life ve elbette Vertu’nun meşhur Concierge hizmeti dâhil.

Yeni Vertu Ti Colours, Ağustos 2013’ten itibaren satışa sunulacak.

 

Tagged with:

Yorum yazın