Webit Kongresi Kasım ayında

Webit Kongresi Kasım ayında

Dünya’nın dört yanında reklama en çok harcama yapan dijital, teknoloji, ve telco uzmanları 6-7 Kasım 2013’de İstanbul’da 5. baskı Webit Kongresi’nde toplanacaklar. 

webit-logoDünya standartlarında düzenlenen konferanslarda gündem yaratacak 200’ün üzerinde konuşmacıyla Webit Türkiye için 100’ün üzerinde ülkeden 8000’in üzerinde katılımcı İstanbul’a gelecek.

Teknolojinin geleceğinin belirlendiği Webit’te dünyanın en önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşen konferanslarda 3000’in üzerinde temsilci İstanbul Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde ağırlanacak. Dünyanın her yerinden gelecek katılımcılar için özel programın yapıldığı kongre konuları, teknolojileri, konuşmacı ve etkinlikleri ile teknolojiyle dolu 2 gün sunuyor.

11 konferansın yanı sıra workshop’lar, ödül gecesi ve partinin de yer alacağı Webit’te Dijital Pazarlama Ve İnovasyon Konferansı’nda . Mobil Pazarlama, Sosyal Medya, İnovasyon, Siber Güvenlik gibi konular işlenirken Metrix Konferansı’nda CMO, CTO ve CIO’lar; Büyük Data(Big Data), Analitik(analytics), Ölçüm(measurements), Etkileyici Reklamcılık(advertising effectiveness) ve İş Zekası(Business intelligence) konularını tartışacaklar.

Tagged with:

Yorum yazın