World of Warplanes açık betaya girdi

World of Warplanes açık betaya girdi

Online oyun geliştirici ve yayıncısı Wargaming, 1930’lardan 1950’lere kadar sembol olmuş birçok savaş uçağını bünyesinde barındıran ücretsiz uçuş savaşları oyunu World of Warplanes’in açık beta’ya girdiğini duyurdu. Kapalı beta toplamda 194 ülkeden tam 2.7 milyon başvuru almıştı.

WoWPBirleşik Devletler’den, Sovyetler Birliği’nden, Almanya ve Japonya’dan farklı uçak modelleriyle birlikte oyuncular, 15’e 15 nefes kesici PvP maçları yapabilecekler. Bu maçlarda gökyüzünün fatihi olmak için sadece yetenek değil, yardımlaşma ve takım oyunu da gerekecek.

World of Warplanes’in açık beta süreci, oyuncuların en iyi saldırı taktiklerini öğrenmelerine yardımcı olacak gerçek zamanlı taktiksel geribildirim sistemine; farklı mürettebat ve mürettebat yeteneklerine; tüketilebilir malzemelere ve çeşitli cephane türlerine sahip olacak. Oyunda, ölümcül gökyüzünde kıyasıya bir mücadeleye atılmadan önce pilotlara gerekli koordinatları veren bir eğitim bölümü de bulunuyor.

World of Warplanes açık beta’sının son anları, Unified Premium Account sistemine de tanıklık edecek. Bu hesapla birlikte oyuncular, premium hesabın yararlarını hem World of Warplanes, hem de World of Tanks için kullanabilecekler.

Yorum yazın