En iyi çevrimiçi ajandalar

En iyi çevrimiçi ajandalar

DİĞER AJANDA HİZMETLERİ

Cozi

www.cozi.com

Cozi, çevrimiçi bir ajanda olmaktan çok bir aile planlayıcısı olarak tanımlanabilir. Ailenin her üyesi kendi girdilerini yine kendisini temsil eden bir renk seçerek giriyor ve böylelikle ortak bir ajanda oluşturmak mümkün oluyor. Servis kesinlikle kullanışsız değil, ancak tasarımın işleyişi biraz zorlaştırdığını söyleyebiliriz.

Yahoo! Calendar

http://calendar.yahoo.com

Yahoo! Calendar, açıldığı andan itibaren bir sıkıntı olduğu hissiyatını yaratıyor. Yakın zamanda güncellenmiş olmasına rağmen birçok farklı sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Denemelerimiz esnasında ajandamızda yer alan bazı etkinlikler esrarengiz bir biçimde kaybolurken, Türkçe desteğinin de eksik olduğunu gördük. Kısacası Yahoo bu hizmeti düzeltene kadar uzak durmakta fayda var.

Needtomeet

www.needtomeet.com

Needtomeet, kalabalık toplantılar organize etmek isteyenlerin kullanabileceği bir ortak ajanda hizmeti. Hiçbir şekilde kayıt gerektirmeden kullanılabilen sistem sayesinde, arkadaşlarınız yarattığınız etkinlikten haberdar olarak etkinliğe katılım durumlarını bildirebiliyorlar. Ancak katılım durumunu bildirmesini isteyeceğiniz davetlilerin geri bildirim için göndermeleri gereken e-postayı nasıl yazmaları gerektiği hakkında da bilgilendirilmeleri gerekiyor.

Yorum yazın