En eğlenceli Flash oyunlar

En eğlenceli Flash oyunlar

Electricman2HS

http://getir.net/8lq

Benzer bir görünümü olsa da The Fancy Pants’e göre daha basit tasarıma sahip olan bu oyunda karşınıza çıkan herkesi bir temiz dövmek, en temel göreviniz. Aynı anda birden çok rakiple baş etmeniz gerekebiliyor, çünkü rakipleriniz delikanlı gibi “tek tek” gelmiyorlar. Rakiplerinizi döverken kullanabileceğiniz, Matrix duygusu yaşatan ağır çekim özelliği oyuna büyük bir eğlence katıyor.

Matrix Rampage

http://getir.net/8lr

Sırada Matrix filminin fanatiklerini kalbinden vuracak bir Flash oyun var. Matrix Rampage’da efsane karakter Neo’yu canlandırırken binanın katları arasında zıplıyor ve karşınıza çıkan ajanları etkisiz hale getiriyorsunuz. Oyunda silahlar ve kılıçlar gibi ortamda bulunan objeler de aktif olarak kullanılabiliyor. Örneğin bir koltuğu kaldırıp karşınızdaki ajanın kafasına fırlatabilirsiniz.

Amorphous+

http://getir.net/8ls

İlk bakışta çok basit görünen Amorphus+, oynamaya başladığınızda büyük bir eğlence vaat ediyor. Oyunda sizi öldürmeye niyetli olan renkli balonları yok etmeye çalışıyorsunuz. Her seferinde daha da tehlikeli olmaya başlayan balonları saf dışı bırakmak için kullanabileceğiniz yegane silahınız ise boyunuzdan büyük bıçağınız. Dev bıçağınızla balonları yok edin ve hayatta kalmaya çalışın!

Final Ninja

http://getir.net/8lt

Commodore ve Atari zamanlarından beri ninjalar birçok bilgisayar oyununa ilham olmuşlardır. Görünen o ki, Flash oyunlarda da ninjalardan vazgeçilemiyor. Final Ninja isimli başarılı Flash oyunda yetenekli bir ninjayı canlandırıyorsunuz. Rakiplerle baş etmek için görünmez olma yeteneğiniz ve elbette olmazsa olmaz ninja yıldızınız var. Karakterinizin küçük boyuna aldanmayın, kendisi oldukça yetenekli.

7 yorum

 1. barbie oyunlari

  teşekkürler güzel oyunlar

 2. iLkn

  En baştaki resmin hangi oyuna ait olduğunu öğrenebilir miyim? Eğlenceli bişeye benziyor. 🙂

 3. sila123

  Yha yoq bén qıremedım:S

  NasıL qırıLıyor?

  Çoq qüséL ßir oyuna ßénziyoR aMa:S

 4. aysem_irem

  bende ilk oyun resminin adını öğrenmek istiyorum bilen varsa lütfen paylaşsın

 5. Furkan

  en üstteki resimdeki oyun garip ada oyunudur . http://www.kraloyun.com ‘da bulabilirsiniz…

 6. İBRAHİM BALKAŞ

  O OYUNUN İSMİ GARİP ADA,SENİN ADAN,SİHİRLİ ADA GİBİ BİRÇOK İSMİ VAR

 7. melisa

  çok güzel oyun arkadaşlar

Yorum yazın