En eğlenceli Flash oyunlar

En eğlenceli Flash oyunlar

Gunmaster Onslaught 2.0

http://getir.net/8lu

En zor koşullarda bile hayatta kalmayı başarabilen bir komandoyu oynadığınız Gunmaster Onslaught’ta düşman saldırılarından paçayı kurtarmak için her türlü yolu denemelisiniz. Oyunda silahlarınız, mayınlarınız ve hatta roketatarınız bile var. Fakat bir yandan saldırılardan kaçarken diğer taraftan da sürekli azalan cephanenizi tamamlamak üzere köşe bucak dolaşmanız gerekiyor.

Throw Paper

http://getir.net/8lv

Sıradaki oyunumuzun oldukça basit bir amacı var. Elinizdeki buruşturulmuş kağıtları karşınızda duran çöp kutusuna atmaya çalışıyorsunuz. Elbette işinizi zorlaştıran etmenler de yok değil. Öncelikle ortamda her zaman attığınız kağıdın yönünü etkileyecek ufak bir esintinin olduğunu belirtelim. Bunun dışında yönü belirleyen ok sürekli olarak sağa sola hareket ediyor.

Bowmaster

http://getir.net/8lw

İyi bir strateji belirleyerek kalenizi korumayı amaçladığınız bu oyunda sahip olduğunuz tek silah, ok atmakta kullandığınız yayınız. Oyunda düşmanlarınızı dikkatle takip ederek kalenize gelen saldırıları engellemelisiniz. Fare ile attığınız okun gideceği istikameti ve fırlatma gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Doğru düşmanı doğru anda vurmalı, kalenizi korumak için stratejik düşünmelisiniz.

Cyrkam Airtos

http://getir.net/8lx

Throw Paper isimli oyuna benzerlik gösteren Cyrkam Airtos, işi biraz daha karmaşık hale getirmiş. Bu oyunda öncelikle arkadaşınız tarafından size atılan kağıdı yakalamanız ve ikinci adımda çöp kutusuna atmanız gerekiyor. Atışınızı fareyle yönlendiriyorsunuz. Kağıdı çöp kutusuna sokmayı başardığınız her seferde kutu öne ya da arkaya doğru bir miktar oynuyor.

7 yorum

 1. barbie oyunlari

  teşekkürler güzel oyunlar

 2. iLkn

  En baştaki resmin hangi oyuna ait olduğunu öğrenebilir miyim? Eğlenceli bişeye benziyor. 🙂

 3. sila123

  Yha yoq bén qıremedım:S

  NasıL qırıLıyor?

  Çoq qüséL ßir oyuna ßénziyoR aMa:S

 4. aysem_irem

  bende ilk oyun resminin adını öğrenmek istiyorum bilen varsa lütfen paylaşsın

 5. Furkan

  en üstteki resimdeki oyun garip ada oyunudur . http://www.kraloyun.com ‘da bulabilirsiniz…

 6. İBRAHİM BALKAŞ

  O OYUNUN İSMİ GARİP ADA,SENİN ADAN,SİHİRLİ ADA GİBİ BİRÇOK İSMİ VAR

 7. melisa

  çok güzel oyun arkadaşlar

Yorum yazın