En eğlenceli Flash oyunlar

En eğlenceli Flash oyunlar

Bowman

http://getir.net/8ly

Sırada özellikle iki kişi oynandığında çok eğlenceli olabilen bir ok atma oyunu var. Oyunda cansız hedefler yerine doğrudan rakibinizi hedef alarak atış yapıyor ve tutturursanız rakibin kanlarını akıtıyorsunuz. Birlikte oynayabileceğiniz birilerinin olmadığı durumlarda bilgisayara karşı oynama olanağınız da var. Başarının sırrı ise doğru açıyı ve doğru fırlatma hızını yakalamakta.

Binball Wizard

http://getir.net/8lz

Sıradan bir ofis ortamında geçen Binball Wizard, ofis çalışanlarıiçin oldukça ilginç bir eylem üzerine kurulu. Oyundaki amaç, elinizdeki futbol topunu çeşitli yerlerde bulunan çöp kutularına sokmak. Topu farklı objelere çarptırarak kutuya soktuğunuz zaman daha fazla puan kazanıyorsunuz. Bu yüzden doğrudan kutuya nişan almak yerine duvarları kullanmayı deneyin.

Bloons

http://getir.net/890

Gökyüzünde dizili olan balonları patlatmayı amaçlayan bir maymunu yönlendirdiğiniz Bloons, bağımlılık yaratma potansiyeli yüksek, zevkli bir oyun. Maymunumuz balonları patlatmak için küçük dart oklarını kullanıyor. Her bölümde sınırlı sayıda dart oku ve patlatılması gereken bir minimum balon sayısı bulunuyor. Oklarınızı dikkatli harcamalı, çok sayıda balon patlatmak için iyi bir strateji belirlemelisiniz.

Tetris

http://getir.net/892

Belki de dünyanın en çok bilinen oyunudur Tetris. Boşlukları doldurarak blokları patlatmanın bir çılgınlık haline dönüştüğü bu oyunda elbette birden çok bloğu aynı anda patlatmak çok daha yüksek puan kazandırıyor. Tetris’in bu adreste bulacağınız Flash versiyonu oldukça basit özelliklere sahip olsa da iş görüyor. Bu ünlü oyunun sizi saatlerce meşgul edebileceğini hatırlatalım.

7 yorum

 1. barbie oyunlari

  teşekkürler güzel oyunlar

 2. iLkn

  En baştaki resmin hangi oyuna ait olduğunu öğrenebilir miyim? Eğlenceli bişeye benziyor. 🙂

 3. sila123

  Yha yoq bén qıremedım:S

  NasıL qırıLıyor?

  Çoq qüséL ßir oyuna ßénziyoR aMa:S

 4. aysem_irem

  bende ilk oyun resminin adını öğrenmek istiyorum bilen varsa lütfen paylaşsın

 5. Furkan

  en üstteki resimdeki oyun garip ada oyunudur . http://www.kraloyun.com ‘da bulabilirsiniz…

 6. İBRAHİM BALKAŞ

  O OYUNUN İSMİ GARİP ADA,SENİN ADAN,SİHİRLİ ADA GİBİ BİRÇOK İSMİ VAR

 7. melisa

  çok güzel oyun arkadaşlar

Yorum yazın