En eğlenceli Flash oyunlar

En eğlenceli Flash oyunlar

Super Mario World Flash

http://getir.net/899

Dünyada en çok satılan oyunlardan olan Super Mario serisi, Flash oyunlar dünyasında da yerini almış durumda. Diğer platformlardaki sürümlerinden neredeyse ayırt edilemeyecek kadar başarılı bir yapım olan Super Mario World Flash, bir zamanlar bu oyunla bolca zaman geçirmiş olanlara nostalji dolu dakikalar yaşarabilir.

Metal Slug Flash

http://getir.net/89a

İşte soldan sağa doğru durmadan koşturduğunuz ve düşmanlarınızı silahlarınızla tek tek hakladığınız oyunlara bir örnek daha. Metal Slug Flash, bu tür oyunları sevenler için heyecan dolu bir çok bölüm sunuyor. Oyunun her bölümünün sonunda adet olduğu üzere “bölümün patronu” ile savaşıyorsunuz. Diğer düşmanlara göre daha zor haklayacağınız patronları yendiğinizde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz.

Crimson Room

http://getir.net/89b

Flash’la yapılmış macera türündeki oyunların ilk örneklerinden olan ve daha sonraları birçok benzeri üretilen Crimson Room, gizemli bir odadan çıkmaya çalışmanız üzerine kurulu. Kahramanımız daha önce görmediği bir odada uyanıyor. Kapıların ve pencerelerin kilitli olduğu bu odadan çıkmanın yolunu bulmak da oyunu oynayan bizlere kalıyor. Oyunu bitirmek için odadaki objeleri keşfetmeli ve kullanmalısınız.

CDX

http://getir.net/89c

Crimson Room’un çok daha çok grafiklerle hazırlanmış bir benzeri olarak tanımlayabileceğimiz CDX, bu türü seven oyuncular için en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Oyunun yapımında kullanılan gerçek aktörler ve video görüntüleri, gizemli ortamı tam anlamıyla hissetmenizi sağlıyor. Crimson Room’da olduğu gibi burada da neler olup bittiğini anlamak ve odadan kurtulmak için çaba gösteriyorsunuz.

7 yorum

 1. barbie oyunlari

  teşekkürler güzel oyunlar

 2. iLkn

  En baştaki resmin hangi oyuna ait olduğunu öğrenebilir miyim? Eğlenceli bişeye benziyor. 🙂

 3. sila123

  Yha yoq bén qıremedım:S

  NasıL qırıLıyor?

  Çoq qüséL ßir oyuna ßénziyoR aMa:S

 4. aysem_irem

  bende ilk oyun resminin adını öğrenmek istiyorum bilen varsa lütfen paylaşsın

 5. Furkan

  en üstteki resimdeki oyun garip ada oyunudur . http://www.kraloyun.com ‘da bulabilirsiniz…

 6. İBRAHİM BALKAŞ

  O OYUNUN İSMİ GARİP ADA,SENİN ADAN,SİHİRLİ ADA GİBİ BİRÇOK İSMİ VAR

 7. melisa

  çok güzel oyun arkadaşlar

Yorum yazın