Sosyal paylaşım siteleriyle ilişkinizi geliştirin

Sosyal paylaşım siteleriyle ilişkinizi geliştirin

Sosyal ağ yöneticileri sayesinde birden çok siteye aynı anda durum mesajı gönderebilir ve arkadaşlarınızın etkinliklerini görüntüleyebilirsiniz.

PING.FM | Puan: 5/5

www.ping.fm

Ping.fm, web tabanlı sade bir panel ve araç çubuğu sayesinde Facebook, MySpace, Bebo ve Twitter gibi birçok sosyal ağdaki durumunuzu güncellemenize olanak sağlıyor. Sadece durumunuzla ilgili bilgiyi metin kutusuna giriyor ve açılan menüden yazdıklarınızın hangi sitelerde yayımlanmasını istediğinizi seçiyorsunuz. 40’tan fazla sosyal ağa verilen desteğin yanında, kendi ağ gruplarınızı da yaratabiliyor ve böylece farklı siteler için aynı anda güncelleme yapabiliyorsunuz.

Ping.fm sayesinde standart mesajların yanı sıra video, müzik, fotoğraf ve internet bağlantılarını da paylaşabiliyor, WordPress, Blogger, LiveJournal ve TypePad gibi blog sitelerine aynı anda güncelleme gönderebiliyorsunuz. Bu yetenekli yazılım tüm bunlarla kalmıyor, Gmail, Hotmail ve Yahoo gibi web tabanlı e-postalarla birlikte Windows Live Messenger, Yahoo Messenger ve Skype gibi anlık mesajlaşma programları için de destek sunuyor. Bu müthiş çeşitlilik  Ping.fm’i bütün favori online etkinliklerinizi tek bir yerde görüntülemek için uygun bir platforma dönüştürüyor.

Tamamen web tabanlı olan uygulamayı kullanmak için sadece araç çubuğunu (Internet Explorer, Firefox ve Safari uyumlu) kurmanız yeterli. Ping.fm’e güncellemelerinizi cep telefonunuzdan bile gönderebiliyorsunuz, ayrıca programda entegre bir internet radyosu da bulunuyor.

Program hakkında vurgulanabilecek tek eksik, arkadaşlarınızın durumlarını görüntülemekte hızlı olsa dahi sizin güncellemelerinizi gönderme hızının biraz düşük olması.

Özet: Ping.Fm kullanışlı bir arayüze sahip, onlarca sosyal ağ sitesine destek veren oldukça esnek bir sosyal ağ yöneticisi. Böylesi fazla işleve sahip bir program için fazlasıyla kolay bir kullanıma sahip olduğunu da belirtmeliyiz.

Kullanım kolaylığı: 5/5 | Özellikler: 4/5 | Ağ Desteği: 5/5 | Performans: 4/5

Yorum yazın