Basketbol – Rakip Yıldızlar ile rekabete katılın

Basketbol – Rakip Yıldızlar ile rekabete katılın

Flick Kick Soccer’ın yaratıcısı Pikpok’un 2014 sonlarında piyasaya sürdüğü Basketbol – Rakip Yıldızlar (Rival Stars Basketball), kart bazlı spor oyunu sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyun. Takımınızı kurduktan sonra senaryo bölümünde maç yapmaya başlayıp oyunu biraz öğrenerek, çevrimiçi oyun seçeneğinden başka kullanıcılarla maç yaparak haftalık turnuvada yerinizi alabilirsiniz. Maç sırasında oyuncu kartlarının savunma ve atak özelliğine göre üstünlük sağlamanız durumunda takımınızın eli sınıyor ve daha çok sayı kazanma şansınız oluyor.

Oyuncuların kartlarında yazan bilgilere bağlı olarak savunma ve atak güçleri maç içinde değişiklik gösterebiliyor veya karşı tarafın oyuncusunu savunmaya dayalı özelliklerini düşürebilme gibi bonus özellikleri bulunuyor. Kart oyunları dışında pozisyon oyunlarında rakibin topunu çalıp pas yaparak, şut çekerek sayı bulmaya çalışıyorsunuz.  Senaryo oyunu ve haftalık turnuvalardan kazandığınız altınlarla “Premium Seçme” paketlerinden yeni oyuncular alarak, maçlardan kazandığınız gümüş paraları kullanarak ve yeni gelen oyuncuları geliştirerek takımınızı güçlendirmeniz gerekiyor.

Haftalık turnuvalardaki başarı derecenize göre pazar gecesi sonuçlanan turnuvalarda oyuncu, para ve gelişim kartları kazanıyorsunuz. Böylece güçlü ve başarılı takımlar daha da güçlenmiş oluyor. Bu noktada oyuna geç katılmışsanız takımın gelişmesi için ya oldukça çaba ve zaman sarf etmeniz veya altın satın alarak para harcamanız gerektiğini belirtmek durumundayız. Oyunun Türkçe dil seçeneği mevcut.

iPhone ve iPad için ücretsiz indirin

Android için ücretsiz indirin

Tagged with:

Yorum yazın