FitWell

FitWell

fitwellFitWell, sadece Türkiye’de değil dünyada fitness ve sağlıklı beslenmeyi tek bir uygulamada birleştiren kişiye özel spor ve sağlığın yeni adı ve adresi olmayı amaçlıyor. Apple’ın yeni tanıttığı iOS 8’deki Sağlık uygulamasıyla uyumlu çalışan FitWell, kendi alanında dünyadaki en gelişmiş örnekler arasında yer alıyor.

FitWell, uygulamaya girdiğiniz bilgileri baz alarak vücudunuzu analiz ediyor ve kendiniz için bir hedef belirlemenizi sağlıyor. Kilo vermeyi, kaslarını geliştirmeyi, vücudunu şekle sokmayı hedefleyen ve daha sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kolayca kullanabileceği bu mobil uygulama, size özel beslenme ve egzersiz programları hazırlıyor.

Kasım ayında Android sürümü de çıkacak olan FitWell şu an için Apple App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor. FitWell’i yükleyen herkes kişisel vücut analizi yapabiliyor, bir hedef seçebiliyor ve belirli sayıda egzersiz videosuyla sağlıklı bir yaşama doğru ilk adımlarını atabiliyor. İlk 3 ay boyunca sadece Turkcell’lilere sunulacak olan “Premium üyelik” satın alındığında ise size özel hazırlanmış, hedefinize yönelik bir beslenme ve egzersiz programına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz yüzlerce hareketten oluşan ana egzersiz programının yanı sıra tüm bölgesel ve tematik egzersiz programlarından da faydalanabilirsiniz. FitWell, bunlara ek olarak düzenli raporları, hatırlatmaları ve ipuçlarıyla sizi motive ediyor ve sizin gelişiminizi takip ederek size sürekli olarak yeni egzersizler sunuyor. Hedefinize ilerlerken geçtiğiniz tüm adımları gelişmiş log’lama sistemi sayesinde kaydedebiliyor ve kişisel gelişiminizi sürekli takip edebiliyorsunuz.

Milli Sporcular, usta antrenörler ve uzman diyetisyenden oluşan FitWell ekibi, hedefinize ulaşmanız için sizinle birlikte hareket ediyor.

Puan: 5

Platform: iPhone, iPad

Fiyat: Bedava

Geliştirici: FitWell

www.fitwell.com.tr

Yorum yazın