PicsArt Photo Studio ile fotoğraflarınızı düzenleyin

PicsArt Photo Studio ile fotoğraflarınızı düzenleyin

Popüler olma derdindeki bir uygulamanın iOS’ten önce Android’de çıkması pek görülmüş bir şey değil, ama PicsArt Photo Studio’yu deneyince nedenini anlıyorsunuz: Android’de bu kadar iyi bir fotoğraf uygulaması daha yok. Akıllı telefonunuzda fotoğraf düzenlemek, iyileştirmek ve paylaşmak için PicsArt harika bir çözüm.

Uygulamanın arayüzü kısmen (ve kötü bir çeviriyle) Türkçe. PicsArt ile hemen fotoğraf çekip düzenlemeye başlayabilirsiniz ama uygulama dahilindeki Instagram benzeri sosyal ağa da katılmak isterseniz kaydolmanız gerekiyor. Galerinden veya çevrimiçi kaynaklardan (Facebook, Flickr vb.) bir fotoğraf seçerek düzenlemeye başlayabilirsiniz. Fotoğrafı PicsArt aracılığıyla çekmeyi tercih ederseniz efektleri canlı olarak uygulama şansınız da var. Düzenleme arayüzü iyi tasarlanmış ve oldukça becerikli. Seçenek sayısı çok fazla olmasına rağmen uygulama karışık görünmüyor. “+” düğmesiyle ek kontrolleri açabilir, fotoğrafın öncesi ve sonrasını görebilir, son eylemi geri alabilirsiniz.

Düzenleme araçları gerçekten de çok fazla. Instagram tarzı filtreler Instagram’dan daha fazla özelleştirilebiliyor. Maskeleme, klonlama, şekil kırpma, fırçalar, kenarlar, yazı ekleme, lens parlaması gibi çok sayıda araç var. Ayrıca fotoğrafın üstüne koyabileceğiniz seyahat, spor, doğa, doğum günü, bıyık, aşk gibi kategorilere ayrılmış bir sürü hazır görsel var. (Bazıları ücretli.)

Katman destekli çizim araçları bir o kadar başarılı. 20’den fazla fırça, 30 yazı tipi var. Kırmızı göz düzeltme, diş beyazlatma, sivilce yok etme gibi araçlar da unutulmamış. Ayrıca çok sayıda kolaj şablonuyla birden fazla fotoğrafı bir araya getirebilir, kapsamlı paylaşım seçenekleriyle paylaşabilirsiniz.

  • Puan: 4,5
  • Platform: Android, iOS, Windows Phone
  • Fiyat: Bedava
  • Geliştirici: PicsArt
  • Web sitesi: picsart.com

Yorum yazın