Wally+

Wally+

wallyBütçenizin hesabını tutmakta zorlanıyorsanız tam size göre.

Alışveriş yaparken tasarruf etmenizi sağlayan, akıllı harcamanın ipuçlarını önünüze seren, gelir durumunuzu size benzer kişilerle karşılaştırma imkânı sağlayan ve alışkanlıklarınızı sizinle birlikte öğrenen bir uygulama düşünün… Dünyanın önde gelen kişisel finans uygulaması Wally+, kişisel bütçenize bir yaşam tarzı yaklaşımı getirerek akıllı alışverişin önünü açıyor. Uygulama, kazanç ve harcamalarla ilgili konuları tek bir yerde toplayarak, kullanıcıların birden fazla hesabı yönetmesini ve kendilerine benzer kişilerle kıyaslayarak finansal olarak ne durumda olduklarını anlamalarını sağlıyor.

İlk olarak 2013’te iPhone için yayınlanan Wally, Android için tamamen baştan tasarlandı ve Wally+ adını aldı. Uygulamanın Android sürümüne Türkçe desteği de eklendi. (iOS sürümünde henüz yok.) Wally Kurucusu Saeid Hejazi, “Wally+ Türkiye’de nüfusun neredeyse dörtte birini oluşturan Y kuşağının para ile ilgili alışkanlıklarını değiştirmelerini sağlayacak. Wally+ ile alışveriş severler Türk lirası üzerinden mali durumlarını yönetecek, kontrol edecek ve tasarruf ile harcama arasında bir denge bulabilecekler” diyor.

Genç neslin mali durumu gittikçe daha parçalı ve karmaşık bir hal alıyor. Wally+, kullanıcılarının geçmişteki harcamalarını, mevcut mali durumlarını ve gelecekteki hedeflerini bir araya toplayarak parasal durumlarının kapsamlı bir tablosunu sunuyor. Diğer kişisel finans uygulamalarından farklı olarak, Wally çalışmak için hesap numaralarınıza veya bankacılık şifrelerinize ihtiyaç duymuyor.

Son olarak belirtelim ki Wally+ henüz beta aşamasında ve kaydolduktan sonra hesabınızın açılması birkaç gün sürüyor.

  • Puan: 4
  • Platform: Android
  • Fiyat: Bedava
  • Geliştirici: Wally Global

Yorum yazın