Asus O!Play Mini Plus

Asus O!Play Mini Plus

Asus-O!Play-Mini-PlusFacebook’u televizyonunuza getiren ve Acetrax platformuyla uyumlu ilk medya oynatıcıyla tanışın.

O!Play serisi medya oynatıcılarıyla kendisine oturma odalarında da sağlam bir yer edinen Asus, boyundan büyük yeteneklere sahip olan O!Play Mini Plus ile bilinen medya oynatıcı anlayışını değiştiriyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan ve tam boy bir kumandayla beraber gelen ürünün TRP, MP4, MOV, AVI, ASF, WMV, MKV, FLV, TS, MTS, M2TS, DAT, MPG, VOB ve ISO gibi bilinen birçok video biçimine desteği var. Ağ bağlantısı arka tarafta bulunan 1000 Mbps’lik Ethernet arabirimi veya 802.11n destekli kablosuz ağ adaptörüyle sağlanıyor. Ön tarafta USB arabirimi, ek olarak arkada USB ve eSATA çoklu arabirimi bulunduran üründe küçük boyutlara rağmen SD/MMC, Memory Stick ve xD Picture Card destekli bellek kartı okuyucuya yer verildiği de gözlerden kaçmıyor.

Asus O!Play Mini Plus aynı zamanda internetteki platformlara kolayca bağlanabilmesiyle ön plana çıkıyor. Uzaktan kumanda üzerinde yer verilmiş olan Facebook tuşu ve hatta “like” tuşlarının oldukça hoşunuza gideceğini söyleyebiliriz. Facebook dışında sunulan hizmetlerse YouTube, Podcast, Internet TV, Radio, Flickr, Picasa, Weather, Stock Quotes ve RSS News şeklinde. Zamanla yenileri de eklenecektir. Görüntü çıkışını kompozit ve HDMI arabirimleri üzerinden sağlayan üründe Acetrax platformuna olan uyumluluk bile tek başına tercih sebebi. Platformda oldukça fazla sayıda video ve HD çözünürlükte içerik bulunuyor.

Asus O!Play Mini Plus son derece başarılı bir medya oynatıcı. Dosya türlerine sunduğu destek eksiksiz. Dış bağlantılar için gerekli olan arabirimler zengin. Tasarıma söylenecek olumsuz bir söz yok ve kumanda, beklentilerin oldukça üzerinde. Küçük boyutlara rağmen kablolu ve kablosuz ağ desteği ihmal edilmemiş. Televizyonunu akıllandırmak isteyenler için güzel bir seçenek.

www.asus.com

 

Yorum yazın