AVerMedia Game Broadcaster HD

AVerMedia Game Broadcaster HD

AVerMedia-Game-Broadcaster-HDOynadığınız tüm oyunları bilgisayarınıza 1080p çözünürlükte ve akıcı şekilde kaydedin.

Özellikle oyun oynayan kullanıcılar için görüntüleri kaydetmek vazgeçilmez bir nokta. Bilgisayarında zorlayıcı oyunları oynarken aynı zamanda yüksek kalitede video kaydı yapmaksa hem her bilgisayarın harcı değil hem de ister istemez kayıt dosyasında veya oynadığınız oyunda sorunlar oluşturup akıcılığını kaybediyor. Son zamanlarda TV kartlarından ziyade görüntü yakalama kartlarına odaklanmış olan AverMedia’nın Game Broadcaster HD modeliyle bahsi geçen sorunları aşabilmek mümkün. Ürünün sadece oyunculara hitap ettiğini düşünmeyin. Bilgisayarınızda yapacağınız videolu anlatımlar veya bir tabletteki programlarla ilgili çalışmalarınızda da bir hayli iş göreceği kesin.

AVerMedia Game Broadcaster HD’nin üzerinde D-Sub ve HDMI girişleri var. HDMI arabirimi aslında akıllı telefonlar da olmak üzere günümüzdeki birçok cihaz için yeterli ancak kutudan gelen dönüştürücü sayesinde D-Sub arabirimine komponent (YPbPr) üzerinden de bağlantı sağlayabilirsiniz. HDMI arabirimi kullandığınız sürece ses için ayrı bir kablo bağlantısı yapmanıza gerek yok ve kayıt 1080p çözünürlükte gerçekleşiyor. HDCP koruması nedeniyle bazı içeriklerin kaydı ise gerçekleşmeyebilir veya düşük kalitede gerçekleşebilir. D-Sub veya komponent bağlantıda çözünürlüğü 1080i değerine kadar yükseltebilirsiniz. Kutudan analog bağlantılarda kullanılacak ses kabloları ve kartı düşük profil hâle dönüştüren metal plaka da geliyor.

AverMedia Game Broadcaster HD, XSplit ve Adobe Flash Media Live Encoder desteği de sunuyor. Böylece kaydettiğiniz görüntüleri çevrimiçi video servislerine yüklemeden, canlı olarak aynı anda binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kusursuz bir oyun veya masaüstü kaydı yapmak istiyorsanız AverMedia Game Broadcaster HD gerçekten iyi bir seçenek.

www.avermedia.com

 

Yorum yazın