Bilecik Kent Portalı

Bilecik Kent Portalı

Bilecik halkı için başarılı bir başvuru kaynağı olma niteliği taşıyan Bilecik.gen.tr, farklı web sitelerinden içerik kopyalamıyor, hedeflediği ile özel içeriği üretmek için çalışıyor. Sitede Bilecik ve ilçeleriyle ilgili doyurucu bilgilere ulaşmak mümkün.

www.bilecik.gen.tr

8 yorum

 1. Onur NAZLI

  Bilecik için böle bir site yaptıkları için emeği geçenlere çok teşekkürler…

 2. E. Ertürk

  Bilecik için faydalı bir site, Bilecik’i tanımayanlar için internette başvuralabilecek en iyi klavuzlardan bir tanesi.

 3. E.Uzun

  Bilecik yararına yapılan en iyi web-sitesi diyebilirim. Sadece Bilecik tanıtımı için değil, içeriğinde bulundurduğu diğer seçenekleri ilede siz ziyaretçilerini bekliyor.

 4. Seçil SARI

  Bilecik için aradığımız herşeyi tek bir sitede bulmamızı sağladığınız için teşekkür ederiz…

 5. Bilecik Kent Portalı

  Öncelikle bu sayfalarda tanıtımımızı yapmaya değer gören PCnet ailesine, sonra burada yorum yapan hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Daha iyi olabilmek, orjinal içeriği sizlere sunmak, Bilecik nereye bağlı diyenlere şehrimizi tanıtmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sevgiler, saygılar.

 6. K.YILDIZ

  Bilecik.gen.tr’yi yayınladıkları için PCNET’e teşekkür ederek başlasam yanlış yapmış olmam sanırım. Yalnız Bilecikli için değil, Bilecike gelecek olanlar içinde çok yararlı bir site olduğunu düşünüyorum. Gerek üniversiteye gelecekler için bu gelen öğrencilerin barınma için adreslerin yayınlanabildiği yer ve tabiki de en yararlısı Bilecik halkı için sürekliliğini yitirmeyen bir güncelliği sayesinde Bilecik.gen.tr tam bir Kent Portalı’dır. Başarılarının devamını diliyorum. Bu imkanı bizlere sağladıkları için bir teşekkürde onlara ediyorum… http://www.bilecik.gen.tr

 7. M. TURHAN

  Şehrimize ait nadir bulunan internet portalı. (Bkz. Enderin anlamdaşı)

  İlklerle kendini belli eden, her zaman kendine ait bir çizgisi olduğunu her haberde, her içerikte ve her alanda kanıtlayan, ilimizin en işlek noktası olma yolunda ilerleyen portalımızdır. Bilecik’de yaşayan biri olarak böyle bir portal hizmetin veriliyor olması, dışarıdan gelecek herkese ilimizi tanıtması ve ilimizde olan bitenin kolay bir şekilde öğrenilmesini sağlaması çok memnuniyet verici bir durum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 8. Mehmet KAYA

  Marmara bölgesinde olmasına rağmen fazla tanınmayan Bilecik ili ,bundan sonra bu site sayesinde daha fazla kişi tarafından tanınacaktır.
  Örnek bir site olmuş, teşekkür ediyorum.
  Bir Bilecik’li olarak başarılarının devamını diliyorum.

Yorum yazın