Biuzman

Biuzman

Usta bulmak artık çok kolay.

“Evinize bir dolap yaptırmak istiyorsunuz, marangozu seçmek bulmak zor, yaz geldi, ev boyanacak, taşınacaksınız, nakliye şirketi bulmalısınız ya da hayalinizdeki düğünü gerçekleştirecek düğün fotoğrafçısını ve organizatörü arıyorsunuz… Bu ihtiyaçları eşe dosta sormaktan sıkıldıysanız tam size göre bir site var artık. Bu saydığımız hizmetler, sitenin sunduklarının sadece çok küçük bir kısmı. Aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti alabileceğiniz, hatta bunun yanında hizmeti veren kişiyle iletişim kurup ücret konusunda anlaşmaya varabileceğiniz, günümüz şartları içinde mutlaka olması gereken bir web sitesi. Çoğu kişinin iş ve ev arasında bu tür şeylere zaman ayıracak vakti pek yok. Siz işyerinizde bilgisayarınızın başındayken kombiyi tamir edecek kişiyi bulmak çok büyük bir kolaylık olacaktır.

NEDEN GEREKLİ?

Biuzman.com, herhangi bir uzmanlık alanında hizmet almak isteyenleri ve hizmet vermek isteyen işinin uzmanlarını/ustalarını aynı ortamda buluşturarak, hizmet ihtiyaçlarının hızlı, kolay ve zahmetsizce karşılanmasını sağlamasıyla dikkat çekiyor. Özellikle farklı fiyat alternatifleri ve fiyat avantajları ile aranılan hizmetlerin daha hesaplı ve daha ekonomik olarak temin edilmesini sağlamak amacıyla, uzun süreler bilişim sektöründe yer almış iki girişimci kardeş tarafından 2014’de kurulmuş.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Siteye üye olmak, hizmet talebi oluşturmak ve teklif almak ücretsiz. Biuzman.com, hizmet veren ve alan kişi anlaşma sağladığında, hizmet veren kişiden belli bir yüzde alıyor. Hizmet veren kişiler şehrini ve ilçesini belirterek, verdiği hizmeti ayrıntılı bir şekilde anlatan bir yazı yayımlıyor. Daha sonra da hizmet isteyen kullanıcılarla iletişime geçip, anlaşmaya varabiliyorlar. Hizmet verenlerin sayfasında başarılarını, olumlu-olumsuz yüzdelerini, hizmet alanların yorumlarını, tamamladığı ya da örnek işlerini görebiliyorsunuz.

www.biuzman.com

Yorum yazın