BlackBerry PlayBook

BlackBerry PlayBook

BlackBerry-PlayBookİş hayatınızın vazgeçilmez parçası ve yanınızdan ayıramayacağınız bir tablet.

Kullanıcıların merakla beklediği BlackBerry PlayBook, geçtiğimiz ayın en çok konuşulan ürünleri arasında yer alıyor. 7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan BlackBerry PlayBook, sanılanın aksine sadece iş amaçlı değil, eğlence için de kullanılabilecek bir tablet. Güçlü donanım ve başarılı tasarım, onu yanınızdan asla ayıramayacağınız anlamına geliyor. BlackBerry’nin yeni nesil PlayBook OS 2.0 işletim sistemiyle daha da zenginleştirilmiş hâle gelen tablette yapabileceğiniz işlerin sınırı bir hayli geniş.

Tüm iletişim faaliyetlerini akıllı telefonunuzdan tablete geçirmeyi hedefleyen BlackBerry PlayBook’ta kişisel ve işle ilgili e-postaları ayırabilir, sosyal ağlardan gelen bildirimleri ayrı bir merkezde görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak tablette yerleşik olarak sunulan Mesajlar, Takvim ve Kişiler uygulamalarıyla iletişimlerinizi hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. BlackBerry Bridge uygulaması sayesinde doğrudan akıllı telefonunuzla eşitleyerek de kullanabileceğiniz BlackBerry PlayBook’ta kullanıcıların kendi arasında video sohbet gerçekleştirebilmesi mümkün. 3 MP çözünürlükte sunulan ön kameranın kalitesi günümüzün en iyileri arasında. Arka kamera ise 5 MP çözünürlükte ancak flaşla desteklenmiyor. 1080p video kaydı yapılabilmesi, olması gereken bir detay. BlackBerry Bridge uygulamasının bir diğer avantajı da tabletinizin akıllı telefonunuz üzerinizden yönetilmesine imkân sağlaması.

BlackBerry PlayBook’un ekranında 1024 x 768 piksel çözünürlük destekleniyor. 1 GHz frekansta görev yapan çift çekirdekli işlemci işletim sistemi ve uygulamalar için yeterli performansı sunuyor. 16 GB’lik kapasiteyle kullanıcılara ulaşan üründe kapasiteyi artırabilme şansı yok. BlackBerry PlayBook genel olarak başarılı ve “taşınabilecek” bir tablet.

www.blackberry.com.tr

 

Yorum yazın