Boomphones Phanom QS 1.0

Boomphones Phanom QS 1.0

Boomphones-Phanom-QS-1Dâhili hoparlörleri sayesinde istediğiniz an müziği paylaşmayı sağlıyor.

Boomphones, ülkemizdeki üst seviye kulaklıklar arasına yeni katılan ve oldukça iddialı bir marka. Kutusundan kablolarına kadar kullanıcılara oldukça şık bir şekilde sunulan kulaklık, üstün bir müzik deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Kutuyu ilk açtığınızda kulaklığın koruyucu özellikli taşıma çantası karşınıza geliyor. Çantayı elinizde taşıyabilir veya içinde bulunan gözdeki kanca yardımıyla sırt çantanıza asabilirsiniz. Tasarımda siyah renk ve yüksek kaliteli malzeme dikkat çekiyor. Rahatlıkta da en az ses kalitesi kadar iddialı olan Boomphones Phantom QS 1.0’da yer yer kırmızı renkle karşılaşabilmek mümkün.

20 Hz ile 20 kHz arasındaki sesleri üretebilen Boomphones Phantom QS 1.0’da 119 dB sinyal gürültü oranına erişilebiliyor. İlginç şekilde kulaklığın gövdesinde hoparlörlere de yer veriliyor. Böylece dinlediğiniz müziği ortamdaki diğer kişilerle de paylaşabilmeniz mümkün. Her bir kulaklıkta sürücü bulunduğundan stereo standardında ve oldukça güçlü denebilecek ses üretilebiliyor. 2 W gücündeki hoparlörlerin güç ihtiyacı 1450 mAh kapasitede bir dâhili bataryadan karşılanıyor. Bataryanın şarjı için bilgisayarınızın USB arabirimini kullanmak gerekli. Normal şartlarda kulaklık kullanımdayken dış tarafta bulunan Boomphones logolarının çevresinde beyaz renkli bir halka aydınlatılıyor. Kulaklık kullanımından hoparlöre geçildiğinde ise halkaların rengi kırmızıya dönüşüyor.

Boomphones Phantom QS 1.0’ın akıllı telefonlarla da kullanılabilmesi mümkün. Çağrıların kontrolü için kutudan bir kumanda geliyor ve kumandayı 3,5 mm’lik girişe sahip tüm akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz. Böylece kulaklığı akıllı telefonunuzdan sadece müzik dinlemek için değil görüşme yapma amacıyla da kullanabilirsiniz. Ürün, oldukça yüksek bir ses kalitesine sahip.

www.boomphones.com

 

Yorum yazın