Cyberoam NetGenie SOHO

Cyberoam NetGenie SOHO

Cyberoam-NetGenie-SOHOAğınızdaki tüm bilgisayarlara antivirüs özelliğiyle güvenlik kalkanı oluşturuyor.

İnternete bağlı olan bilgisayarların her türlü tehdide hazır şekilde bekledikleri birçok kullanıcılar tarafından biliniyor. Kurumlara güvenlik odaklı çözümler sunan Cyberoam firması, NetGenie markasıyla tecrübesinden ev kullanıcılarının da faydalanmasını sağlıyor. İnceleme sayfalarımıza konuk olan Cyberoam Netgenie SOHO, evlere ve küçük çaptaki ofislere hitap ediyor. Standart bir modeme göre sunulan artı özelliklerse son derece fazla.

Cyberoam NetGenie SOHO öncelikle dâhili antivirüs özelliğiyle dikkat çekiyor. Modemin içinde kurulu hâlde görev yapan ve sürekli olarak güncellenen antivirüs yazılımı, ağınıza bağlı olan tüm bilgisayarlarda antivirüs kullanımını ortadan kaldırıyor. Kurumsal açıdan düşünüldüğünde büyük bir avantaj olabileceği gibi aynı zamanda antivirüsler yüzünden yavaşlayan sistemlerin böylece önüne geçiliyor. Güvenlik duvarı (firewall) özelliği sayesinde internet üzerinden gelebilecek olası saldırılara karşı da direnç gösteren ürün sanal özel ağ (VPN) kurulumunu destekliyor, ebeveyn kontrolleri veya ağ kullanıcılarının ziyaret ettiği siteleri raporlayabilme gibi gelişmiş özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Yan tarafında bulundurduğu USB arabirimi sayesinde 3G modem bağlantısını da destekleyen ürün böylece her koşulda güvenli bir bağlantı sağlıyor.

Güvenliğe önem veren kullanıcılar için ayrıcalıklı bir ürün olan Cyberoam NetGenie SOHO, kurum ve okulların antivirüs lisans maliyetlerini azaltmasıyla bile mantıklı bir ürün olduğunu gözler önüne seriyor. Eğer ağınızdaki bilgisayarlardan neler yapıldığı gibi bilgileri göz önünde tutmanız ve çeşitli yasaklamalar yapmanız gerekiyorsa Cyberoam NetGenie SOHO’nun alanındaki en iyi ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

www.netgenie.net

 

Yorum yazın