Desenle.com’la elektronik aletlerinizi kişiselleştirin

Desenle.com’la elektronik aletlerinizi kişiselleştirin

Desenle.com’un Custom Skin’leri cep telefonunuzu, notebook’unuzu, MP3 çalarınızı ve oyun konsolunuzu çizik ve kirden korur.

Her gün kullandığımız elektronik aletlerin başında cep telefonu, dizüstü bilgisayar, MP3 çalar ve oyun konsolları geliyor. Bu modern aygıtların birçoğu şık tasarımlara sahip ama tasarımlar genellikle tek tip oluyor ve fazla kişiselleştirme imkânı sunmuyorlar. Satın alacağınız cep telefonu için birkaç renk seçeneği varsa şanslısınız; dizüstüler içinse böyle bir tercih imkânı hemen hemen hiç yok.

Oysa cep telefonu, dizüstü bilgisayar, MP3 çalar, oyun konsolu gibi sıklıkla haşır neşir olduğunuz ve sizin dışınızda da birçok kişinin gördüğü cihazınızın kişiliğinizi ve tarzınızı daha fazla yansıtmasını istemez miydiniz? İşte bunun için Desenle.com var! www.desenle.com’da Apple, Nokia, Samsung, Sony Ericsson gibi birçok markaya ait 350’den fazla model için kullanılabilecek dizayn folyoları mevcut. Elektronik cihazınıza uygulayabileceğiniz bu tasarımlara “Custom Skin” adı veriliyor. Desenle.com’un iz bırakmayan özel yapışkanlı vinil folyolarıyla kendi tasarımınızı uygulayıp, cihazlarınızın görünümünü kişiselleştirebilir, güzelleştirebilir, günlük hayatınıza stil, eğlence ve kişiliğinizi katabilirsiniz.

Desenle.com’un Custom Skin’leri her cep telefonunu orijinal ve eşsiz bir dizaynla giydirir: Benzersiz, rengarenk, modaya ve tarzınıza en çok uyan şekilde. Kendinden yapışkanlı Custom Skin’ler cep telefonları dışında notebook, oyun konsolları ve mp3 çalarları için de kullanılabilir. Custom Skin’ler her cihaza milimetresine uyacak şekilde ikinci bir cilt gibi cihazınızın ön ve arka tarafını sarar. Klavye ve ekran bölümleri olduğu gibi kalır, cihazınızın fonksiyonları hiç bir şekilde etkilenmez.

Custom Skin’ler hava kabarcıklarını önleyen bir teknolojiyle üretilmiştir ve uygulanması basittir. Aylar sonra çıkartıldığında bile cihazınızda hiçbir iz bırakmaz, taktığınız günkü gibi olur. Yani Custom Skin’ler sadece harika bir görünüm vermekle kalmayıp, aynı anda cep telefonlarını, notebook’ları ve MP3 çalarları sıvı maddelerden, toz ve çiziklerden korur. Bu özel folyolar istendiği zaman hiçbir iz bırakmadan çıkarılabilir ve yenisiyle değiştirilebilir.

İster hazır tasarımlardan seç ister kendin tasarla!

Desenle.com’da önceden tasarlanmış yüzlerce rengarenk Custom Skin bulunuyor. Bunlardan birini beğenirseniz tek tıklamayla siparişinizi verebilirsiniz. Fakat kendi dizaynınızı yaratmak isterseniz Desenle.com Editörü ile bu da mümkün, üstelik ekstra ücret ödemeden! Editör’ü zorlanmadan kullanarak bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz istediğiniz fotoğrafları kullanabilir, istediğiniz yere yazı ekleyebilirsiniz. Örneğin favori takımınız, müzik tarzınız, sevgiliniz, arkadaşlarınız, aileniz, tatil hatıralarınız… Yaratıcılığın ve hayal gücünün sınırları yok.

Tasarımınızı sepete ekledikten sonra kredi kartı, havale, TurkcellMobilÖdeme ya da Avea Mobil Ödeme ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Custom Skin fiyatları 14.90 TL’den başlıyor ve cihaz boyutuna göre değişebiliyor. Aldığınız tüm ürünlerde kargo da ücretsiz. Custom Skin’ininiz 3 gün içinde üretiliyor korumalı zarfıyla anında kargoya veriliyor.

www.desenle.com
Cihazlarınızı koruyun, kişiselleştirin!

(Bu bir advertorial’dır.)

Yorum yazın